• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / Twój Rzetelny Partner Podczas Zbiorów

Twój Rzetelny Partner Podczas Zbiorów

U nas masz pewność - Zbiory bez zakłóceń

Wiemy, że podczas pracy na polu liczy się każda minuta, a operator kombajnu musi mieć pewność, że maszyna podoła pracy w różnych warunkach. Na nas możesz zawsze liczyć. I to zanim doliczysz do trzech!

Twój rzetelny partner podczas zbiorów zapewnia:

Przedsezonową konserwację kombajnu

Kontrola przez ekspertaCzas umówić się z ekspertem na kontrolę!

Kontrola przeprowadzona przez eksperta da Ci pewność, że Twój kombajn gotowy jest do pracy w następnym sezonie zbiorów. Specjalnie przeszkoleni i certyfikowani eksperci ds. przeglądów wiedzą, które elementy wymagają szczególnej uwagi. Mają oni do dyspozycji zaawansowane narzędzia John Deere, opracowane w oparciu o doświadczenie zebrane podczas pracy z tysiącami maszyn.

Dowiedz się więcej

 

Dostępność operacyjnaPakiet usług FarmSight „Dostępność operacyjna”

Dokonując profilaktycznej konserwacji swojego kombajnu, możesz wydłużyć jego dostępność operacyjną. Zleć regularne wykonywanie zdalnych przeglądów maszyn wykwalifikowanym ekspertom serwisowym John Deere, którzy potrafią wcześnie wykryć ewentualne problemy i zapobiec im, zanim się pojawią.


100% oryginalne części John Deere

Jako certyfikowani dealerzy kombajnów John Deere, naprawimy Twój kombajn John Deere, używając oryginalnych części John Deere i zapewniając jego optymalną wydajność

W sezonie – gwarancja dostaw części w ciągu 24 godzin

Dostępność częściDostępność części

Dzięki innowacyjnemu zarządzaniu zasobami magazynowymi, większość części zamiennych dostępna jest bezpośrednio w naszych w punktach dealerskich. W przypadku niedostępności części w danej lokalizacji, możesz liczyć na zaimplementowany przez John Deere proces obsługi klienta w zakresie części zamiennych, który należy do najlepszych w branży. Europejskie centrum dystrybucji części w Bruchsal, w Niemczech jest w stanie zapewnić ponad 97 z 100 żądanych części, dostarczając je do punktu dealerskiego w ciągu 24 godzin. Inwestycje w nasze zapasy części potrzebnych w okresie zbiorów oraz bezpośrednie wsparcie zapewniane przez fabrykę w Zweibrücken, w Niemczech niepierwszy raz potwierdzają, że bezproblemowy przebieg Twoich zbiorów jest dla nas priorytetem.

Dostawa częściSzybka dostawa części

John Deere Parts Locator* umożliwia w prosty sposób wyszukanie części zamiennych i dostarczenie ich jeszcze tego samego dnia, dzięki dostępności większości z nich w naszych punktach dealerskich. Wszystkie pozostałe części, dzięki skutecznej sieć dostaw, mogą zostać dostarczone już następnego dnia z lokalnych punktów dystrybucyjnych we Francji i w Polsce. Dlatego u nas masz pewność przez cały sezon zbiorów – wszystkie części do kombajnu otrzymasz w ciągu 24 godzin, aby móc wrócić do pracy! *Dostępne w wybranych krajach.

Maszyna zastępcza wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz

Kombajn John Deere jest nie tylko narzędziem, lecz również obietnicą, że będziesz mógł polegać na swojej maszynie i dealerze, co zapewni Ci udane zbiory sezon po sezonie. Dokonując zakupu kombajnu John Deere, otrzymujesz wsparcie w wyjątkowych sytuacjach oraz gwarancję najwyższej jakości usług serwisowych i części, będącą przywilejem każdego klienta John Deere.

Kombajn zastępczy

W razie niedostępności części w ciągu 24 godzin, jeżeli Twój kombajn ma nie więcej niż 5 lat i jego konserwacja wykonywana była przez John Deere, w zależności od aktualnej dostępności nasz dealer dostarczy Ci zastępczą maszynę

Części do 24 godzin

W sezonie dostarczamy części w ciągu 24 godzin, abyś mógł natychmiast kontynuować pracę.

Dealer John DeerePraca w sezonie zbiorów nie należy do łatwych, bo czas to pieniądz. Dlatego certyfikowani dealerzy kombajnów John Deere zawsze służą pomocą, aby zapewnić bezproblemowy przebieg Twoich zbiorów – to nasz priorytet.

Serwis i doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu
Oferujemy specjalistyczne usługi serwisowe i doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w produkcji kombajnów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług dopasowanych do Twoich potrzeb, od początku, w sezonie zbiorów i poza nim, wspieramy Cię, abyś mógł osiągnąć jak najlepsze zbiory. Nasz zespół składa się ze specjalnie przeszkolonych techników o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu, którzy zawsze chętnie służą pomocą.

W SEZONIE: Dyżur żniwny 7 dni w tygodniu. Oferowane usługi:
  • Certyfikowani mechanicy maszyn żniwnych
  • Kontrola przez eksperta
  • Dostawa części w ciągu 24h
  • Maszyna zastępcza

Media społecznościowe

  • Facebook Dołącz do nas na Facebooku
  • You Tube Zobacz nasze filmy o kombajnach na Youtube