/ / Opinie Klientów

Opinie Klientów

Firma John Deere wsłuchuje się w opinie swoich klientów i wykorzystuje cenne sugestie, aby każda z maszyn odpowiadała indywidualnym potrzebom. Zobacz, co nasi klienci docenili w użytkowanych przez nich maszynach John Deere.

Poznaj opinie

Maszyny do pielęgnacji terenów zieleni

Pojazdy użytkowe Gator

Pan Samuel Śliwa I Dealer Chempest

Od dwóch lat użytkujemy Gatora TX firmy John Deere. Charakteryzuje go niezawodność i prostota obsługi. Spisuje sie bardzo dobrze w pracach transportowych.


Pan Jerzy Lisicki I Dealer Contractus

Pojazd wykorzystujemy na terenie ochrony ścisłej, dlatego jest wyposażony w napęd akumulatorowy, a dodatkowo w przetwornicę do napędu pilarki elektrycznej.  Zasięg na pełnym akumulatorze to nawet do 50 km. Dwa kolejne Gatory zakupiliśmy do Ośrodka Hodowli Żubrów.


Dowiedz się więcej o pojazdach użytkowych Gator

Kosiarki profesjonalne

Pan Marek Zdrojewski I Dealer Contractus

Prowadzimy szkołę latania na wiatrakowcach, dysponującą lądowiskiej o powierzchni około 4 ha, co wymaga częstego koszenia. Kupiliśmy kosiarkę John Deere X740, która kosi bardzo szybko i szeroko. Skoczenie 3 hektarów zajmuje nam niecałe dwie godziny. Największymi zaletami tego sprzętu jest niezawodność i oszczędność paliwa.


Dowiedz się więcej o traktorkach ogrodowych serii X700

 

Pan Tomasz Iwańczuk I Dealer Contractus

W opinii zawodników i trenerów Stadion Miejski w Białymstoku ma jedną z lepszych muraw w Polsce. Z racji wysokich standardów wymagamy urządzenia, które idealnie tnie źdźbła i pod odpowiednim kątem je pochyla. Kosiarka wrzecionowa John Deere wyposażona jest w szerokie opony, które ograniczają nacisk na murawę.


Dowiedz się więcej o kosiarkach wrzecinowych

Ciągniki kompaktowe

Pan Artur Szymczyk, Pan Marcin Buczek
Dealer Polboto Agri

Ciągnik John Deere 4720 wykorzystujemy m.in. do pielęgnacji murawy zielonej i sztucznej na obiekcie klubu piłkarskiego.. Ciągnik jest mały i bardzo zwrotny . Przekładnia hydrostatyczna świetnie sprawdza się przy odśnieżaniu - ciągnik nie zrywa powierzchni nawet przy gwałtownym ruszeniu.

Dowiedz się więcej o ciągnikach serii 4000