/ / Opinie Klientów

Opinie Klientów

Firma John Deere wsłuchuje się w opinie swoich klientów i wykorzystuje cenne sugestie, aby każda z maszyn odpowiadała indywidualnym potrzebom. Zobacz, co nasi klienci docenili w użytkowanych przez nich maszynach John Deere.

Poznaj opinie

Maszyny do pielęgnacji terenów zieleni

Pojazdy użytkowe Gator

Pan Samuel Śliwa I Dealer Chempest

Od dwóch lat użytkujemy Gatora TX firmy John Deere. Charakteryzuje go niezawodność i prostota obsługi. Spisuje sie bardzo dobrze w pracach transportowych.


Pan Jerzy Lisicki I Dealer Contractus

Pojazd wykorzystujemy na terenie ochrony ścisłej, dlatego jest wyposażony w napęd akumulatorowy, a dodatkowo w przetwornicę do napędu pilarki elektrycznej.  Zasięg na pełnym akumulatorze to nawet do 50 km. Dwa kolejne Gatory zakupiliśmy do Ośrodka Hodowli Żubrów.


Dowiedz się więcej o pojazdach użytkowych Gator

Kosiarki profesjonalne

Pan Marek Zdrojewski I Dealer Contractus

Prowadzimy szkołę latania na wiatrakowcach, dysponującą lądowiskiej o powierzchni około 4 ha, co wymaga częstego koszenia. Kupiliśmy kosiarkę John Deere X740, która kosi bardzo szybko i szeroko. Skoczenie 3 hektarów zajmuje nam niecałe dwie godziny. Największymi zaletami tego sprzętu jest niezawodność i oszczędność paliwa.


Dowiedz się więcej o traktorkach ogrodowych serii X700

 

Pan Tomasz Iwańczuk I Dealer Contractus

W opinii zawodników i trenerów Stadion Miejski w Białymstoku ma jedną z lepszych muraw w Polsce. Z racji wysokich standardów wymagamy urządzenia, które idealnie tnie źdźbła i pod odpowiednim kątem je pochyla. Kosiarka wrzecionowa John Deere wyposażona jest w szerokie opony, które ograniczają nacisk na murawę.


Dowiedz się więcej o kosiarkach wrzecinowych

Ciągniki kompaktowe

Pan Artur Szymczyk, Pan Marcin Buczek
Dealer Polboto Agri

Ciągnik John Deere 4720 wykorzystujemy m.in. do pielęgnacji murawy zielonej i sztucznej na obiekcie klubu piłkarskiego.. Ciągnik jest mały i bardzo zwrotny . Przekładnia hydrostatyczna świetnie sprawdza się przy odśnieżaniu - ciągnik nie zrywa powierzchni nawet przy gwałtownym ruszeniu.

Dowiedz się więcej o ciągnikach serii 4000

Sieczkarnie samojezdne

7080

Pan Mariusz Normantowicz I Dealer Fricke Maszyny Rolnicze

Zakupiliśmy sieczkarnię John Deere ponieważ była najlepszą maszyną na testach. W trakcie użytkowania nie mieliśmy żadnych awarii. Spalanie jest dużo mniejsze dzięki zmniejszaniu obrotów silnika na uwrociach.


Pan Tomasz Wiśniewski I Dealer Amrol

Pracujemy sieczkarniami marki John Deere od 8 lat. Korzystamy z HarvestLab, co pozwala nam na automatyczną regulację długości sieczki i jest doceniane przez naszych Klientów. Czujnik HarvestLab dostarcza nam informacji o suchej masie, a przy dłuższych długościach ciecia zmniejsza zużycie paliwa. Przekładnia ProDrive zwiększa komfort poruszania się, dodatkowo programy jazdy pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa, zmniejszając obroty silnika po wyjściu z łanu.


Pan Bogusław Zarzecki I Dealer Contractus

Sieczkarnia John Deere to maszyna niezawodna i o niskim zużyciu paliwa. Klienci, którym wykonujemy usługi są zadowoleni z jakości kiszonki.


Dowiedz się więcej o sieczkarniach samojezdnych

Kombajny

Seria W

Pan Zbigniew Maliński I Dealer Rol Brat

Prowadzę gospodarstwo rolne w powiecie płońskim o powierzchni ponad 100 hektarów oraz firmę świadcząca usługi dla rolników. Posiadam 3 kombajny, w tym dwa marki John Deere. W tym roku dokupiłem kombajn W540, z którego jestem bardzo zadowolony ze względu na szybką obsługę, profesjonalne i szybkie cięcie, bardzo duży komfort w kabinie, a przede wszystkim solidne wykonanie tego kombajnu oraz bezawaryjność. Naprawdę zaskoczony jestem niskim zużyciem paliwa w przeliczeniu na hektar.


Pan Tomasz Gursztyn I Dealer Agroserwis

Bardzo dobra wydajność, przy niskim zużyciu paliwa.


Pan Dariusz Miłosz I Dealer Fricke Maszyny Rolnicze

Niezawodny, już czwarty sezon bez żadnej naprawy. Niskie koszty eksploatacji i zużycia paliwa. Znakomity komfort i poziomowanie kombajnu Hillmaster.


Pan Arkadiusz Drabko I Dealer Gravit Agro-Pol

W kombajnie JD W540 najbardziej cenię niezawodność oraz komfort pracy. Jest to już drugi kombajn John Deere w moim gospodarstwie. Poprzedni użytkowałem przez 6 sezonów. Do powtórnego zakupu przekonała mnie szybkość reakcji serwisu oraz dostępności części u mojego dealera, co jest niezmiernie ważne zwłaszcza w sezonie.


Dowiedz się więcej o kombajnach serii W

Seria T

Pan Mirosław Kilian I Dealer Polboto-Agri

Wraz z braćmi prowadzimy gospodarstwo rodzinne. Zajmujemy się głównie produkcją roślinną, którą uprawiamy na powierzchni 500 hektarów. Od zakupu naszego pierwszego ciągnika 7820, 8 lat temu, który bardzo dobrze się sprawdził, wycofaliśmy pozostałem marki. Najlepszym naszym zakupem był kombajn John Deere T670i, który dzięki HillMaster jest przystosowany do naszego pagórkowatego terenu, ponieważ kombajn sam się poziomuje. Dzięki zastosowanym dwóm napędom kombajn bardzo dobrze radzi sobie w omłocie kukurydzy oraz w grząskim polu.


Pan Sławomir Szynka, Kombinat 2000 Sp. z o.o. I Dealer Charter Agro Masz

To, co dla nas najważniejsze, to niezawodność kombajnów John Deere, posiadamy już trzeci w swoim parku maszynowym. Podczas sezonu nie martwiłem się żadnymi problemami związanymi z przestojem maszyn, jedyne czego się obawiałem to, czy będzie dobra pogoda.


Dowiedz się więcej o kombajnach serii T

Seria S

Pan Konrad Pietrzak I Dealer PHU Zawadzka

Prowadzę gospodarstwo o powierzchni 780 hektarów, w którym zajmuję się głównie produkcją roślinną. Kombajny John Deere użytkuję od 2005 roku, były to 2266 Ekstra oraz STS 9880. W tym roku zakupiłem nowy kombajn John Deere S680i. Największe korzyści z posiadania tego kombajnu to bardzo duża wydajność - kosiliśmy nim do 450 ton pszenicy dziennie, małe straty, bardzo mało uszkodzonych ziaren. W kombajnie korzystamy również z systemu prowadzenia AMS, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ spowodował usprawnienie prac oraz duże oszczędności na paliwie.


Pan Waldemar Kapelusz I Dealer PHU Zawadzka

Gospodaruję na 400 ha w powiecie stargardzkim. Pracując kombajnem serii S okazało się, że był to bardzo dobry zakup. Zbierając ponad 300 ton pszenicy dziennie nie wychodzę z kombajnu zmęczony. Systemy AMS, w które kombajn jest wyposażony są nieocenione, ponieważ pozwalają zająć się kilkoma rzeczami jednocześnie.


Dowiedz się więcej o kombajnach serii S

Ciągniki

Seria 5E

Pan Ireneusz Wasilewski I Dealer Rol-Brat

Ciągnik 5083E zakupiłem w maju 2012r., użytkuje go głównie w pracach pomocniczych przy rozsiewaczu nawozów, opryskiwaczu oraz do transportu. Jestem pozytywnie zaskoczony co do uciągiem ciągnika, jakością wykonania i wyposażeniem np. rewers bez sprzęgłowy czy klimatyzacja. Ciągnik zakupiłem w Rol-Bracie w Węgrowie jestem bardzo zadowolony ze współpracy; obsługi sprzedażowej jak i serwisu.


Dowiedz się więcej o ciągnikach serii 5E

Prasy zwijające

Seria 400

Pan Wiesław Szynacha I Dealer Amrol

Gospodarstwo Rolne Komorowo gospodaruje na powierzchni ponad 1000 ha. W ubiegłym roku zakupiliśmy prasę serii 900, która sprasowała w sezonie około 10000 bel. Prasa pracowała bezawaryjnie z bardzo dużą wydajnością, do 700 bel dziennie. W tym roku dzięki firmie Amrol możemy testować nową prasę F440M. Do tej pory wykonaliśmy 1300 bel. Dzięki nowatorskiej konstrukcji prasą można wykonać do 500 balotów dziennie.

Seria 900

Pan Sylwester Pewniak I Dealer Danzap

Jestem właścicielem gospodarstwa o powierzchni 400 ha w powiecie gostyńskim. Maszyn John Deere używamy od około 20 lat, kiedy to pierwsze maszyny tej marki pokazały się na polskim rynku. Od tamtego czasu ze względu na bardzo małą awaryjność kupiliśmy do tej pory ponad 15 jednostek John Deere. W ostatnim roku kupiliśmy kombajn W540, ciągnik 6150M oraz prasę rolującą serii 900.Dowiedz się więcej o prasach zwijających serii 900