Oryginalne Światła LED John Deere


Doskonałe dopasowanie

Czy wiesz, że oryginalne światła LED firmy John Deere nie tylko zapewniają jaśniejsze światło, ale są też bardziej energooszczędne od świateł halogenowych? Ich podobne do naturalnego światło pozwala widzieć lepiej, nie męcząc przy tym wzroku, a jednocześnie zapewniając większą żywotność akumulatora i alternatora.

Światła LED

Energooszczędność, która świeci jasnym światłem

Oferujemy światła ledowe o szerokim zakresie mocy światła (liczbie lumenów), spełniające indywidualne potrzeby pod względem mocy świecenia i kosztów. Najmocniejsze światła o skuteczności świetlnej 3000 lumenów sprawują się lepiej niż reflektory HID pod względem szerokości i zapewniają jaśniejsze i czystsze światło przy mniejszym zużyciu akumulatora.
Co trzeba wiedzieć o światłach LED: Wiele firm działających na rynku wtórnym reklamuje światła o silnym strumieniu świetlnym wyrażonym w lumenach. Parametry te często dotyczą teoretycznej maksymalnej liczby lumenów świateł LED, ponieważ rzeczywista liczba lumenów jest bardzo mała.
Rzeczywista wartość strumienia świetlnego w lumenach to precyzyjna miara ilości światła uzyskiwanego przy normalnym użytkowaniu. Dla świateł John Deere podane są obie wartości strumienia świetlnego — maksymalna i efektywna. Umożliwia to ich porównanie z produktami konkurencyjnymi. Światła LED John Deere zapewniają zawsze najlepsze parametry pracy.

 • Światła ledowe John Deere – stworzone dla Twojej maszyny John Deere

   

  Dostępne są dwa różne rodzaje świateł ledowych:

  – Bezpośrednie zamienniki ledowe są zbudowane z myślą o idealnym dopasowaniu do miejsca montażu oryginalnych świateł halogenowych. Łatwa instalacja typu plug’n’play umożliwia płynne przejście na wyższy poziom oświetlenia.

  – Światła LED z cokołem można zamontować w różnych miejscach na maszynie, w których potrzebne jest dodatkowe oświetlenie.

  LED

Tematy pokrewne

click-and-collect

Click & Collect

Zamawianie części nigdy nie było tak proste! Wszystkie potrzebne części dostępne za jednym kliknięciem.

Katalog części John Deere

Katalog części John Deere

Zapoznaj się z naszym nowym, przyjaznym dla użytkownika katalogiem części online.