Kombajny

WITAMY W PRZYSZŁOŚCI ZBIORÓW

Radzenie sobie z brakiem przewidywalności stało się nową normą. Świetny kombajn nie wystarczy. Potrzeba kompleksowego rozwiązania w zakresie zbiorów. Znakomita wydajność. Inteligentna technologia rolnicza. Niezrównane wsparcie. I wiele więcej.

Poznaj gwiazdy żniw. Trzy serie kombajnów: T, S i X. Umożliwiają wybór technologii omłotu i separatorów do operacji przy różnej wielkości. We wszystkich zastosowano te same zaawansowane technologie, a każdy zapewnia specjalistyczne wsparcie dealera, aby można było się cieszyć z udanych zbiorów.

Modele

Seria X: 100 ton/godz.*

Nowe oblicze nowoczesnego kombajnu. Wielka moc to nie wszystko. Tajemnicą jest wydajna konstrukcja. Dzięki największym wymiarom ze wszystkich dostępnych na rynku kombajnów ta maszyna zapewnia nowy poziom wydajności.

Model

Seria S: 75 ton/godz.*

Rolnicy na całym świecie doceniają prostą i wytrzymałą konstrukcję oraz niezawodną wydajność tych maszyn. Tajemnicą sukcesu serii S jest delikatna obsługa ziarna dzięki jednemu z największych pojedynczych rotorów na rynku.

Hedery przenośnikowe

Seria T: 50 ton/godz.*

Największa powierzchnia separacji spośród wszystkich kombajnów wytrząsaczowych na rynku. Jego unikalny skonfigurowany system wielobębnowego miażdżenia ziaren i separacji zapewnia niezrównaną jakość słomy. Wydajność znacznie przewyższa oczekiwania stawiane kombajnom kompaktowym.


Kompletne rozwiązania żniwne

Zapoznaj się z naszymi kompleksowymi rozwiązaniami do żniw.
Wyjątkowe parametry. Łatwość użytkowania. Oszczędność i zrównoważony rozwój.

 • WYDAJNOŚĆ

  WYJĄTKOWA PRZEPUSTOWOŚĆ

  Testy przeprowadzone przez magazyny DLG oraz Profi i Traction pokazują wydajność naszych kombajnów w tonach na godzinę.

  <1% LOSSES

  Podczas prac na setkach hektarów niewielkie usprawnienia przekładają sie na znaczące kwoty.

  WYDAJNOŚĆ
 • ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

  WYŚWIETLACZE NASTĘPNEJ GENERACJI

  Nowe wyświetlacze G5Plus z dużymi ekranami dotykowymi o wysokiej rozdzielczości wyposażono w zaawansowane zintegrowane oprogramowanie upraszczające zbiory.

  PROSTE NARZĘDZIA DO AUTOMATYKI

  Intuicyjne i wymagające minimum szkolenia. Możesz przeprowadzić żniwa na większej powierzchni na godzinę przy mniejszym obciążeniu operatora i niższych stratach.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
 • OSZCZĘDNOŚĆ

  SERWISOWANIE NIEWRAŻLIWE NA INFLACJĘ

  Stała cena umowy serwisowej PowerGard™ bez ograniczeń w liczbie napraw zapewnia Ci spokój i znaczący potencjał oszczędności.

  BEZPŁATNA ŁĄCZNOŚĆ OSZCZĘDZA CZAS

  Zdalnie monitoruj swoje maszyny, planuj pracę z wyprzedzeniem i zwiększaj wydajność zbiorów.

   

  OSZCZĘDNOŚĆ
 • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

  HARVESTLAB GRAIN SENSING

  Pomiar zawartości białka w czasie rzeczywistym umożliwia podejmowanie bardziej świadomych decyzji w zakresie zarządzania składnikami odżywczymi, wyboru kultywarów, a także sprzedaży i przechowywania plonów.

  CAŁKOWICIE ZINTEGROWANE ZARZĄDZANIE

  John Deere Operations Center™ można połączyć z oprogramowaniem 200 firm partnerskich umożliwiających uzyskanie niezrównanego poziomu kontroli w branży rolniczej.

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Flota kombajnów X9

Wzrost wydajności o 30% w stosunku do istniejących kombajnów był głównym czynnikiem zachęcających do do wyboru serii X przez międzynarodową firmę rolniczą Baltic Agrar. 

Spójrzmy w przyszłość

Hedery przenośnikowe zapewniają wyższą przepustowość, mniejszą czułość na zmieniające się warunki na polu i cichszą pracę. Odwiedziliśmy 27 klientów serii S i T w całej Europie i przeprowadziliśmy test porównawczy z ich hederem ślimakowym, aby sprawdzić, czy uważają, że zmiana przynosi korzyści.

Tematy pokrewne

Grain Sensing

Grain Sensing

John Deere HarvestLab mierzy zawartość białka w czasie rzeczywistym. Umożliwia podejmowanie bardziej świadomych decyzji
w zakresie zarządzania składnikami odżywczymi, wyboru kultywarów, a także sprzedaży i przechowywania plonów.

Connected Support

Connected Support

Dowiedz się, jak dealer może korzystać z systemu JDLink™ Connectivity, aby zapewnić szereg usług zdalnego monitorowania, które poprawią logistykę podczas zbiorów.

Rolnictwo inteligentne

Inteligentne Rozwiązania Rolnicze

Technologia może pomóc w wykorzystaniu danych ze zbiorów do planowania sadzenia i wysiewania w następnym sezonie.

* Testy przepustowości:
Seria X — próba polowa Profi, 10.2020 (www.profi.de)
Seria S — wewnętrzna próba polowa przeprowadzona przez firmę John Deere w La Rochelle we Francji (07.2021) i Aalborgu w Danii (08.2021)
Seria T — próba polowa Profi, 10.2020 (www.profi.de)

** Wyłącznie u dealerów uczestniczących w programie