Technologie precyzyjne John Deere w maszynach do pielęgnacji terenów zielonych

Jako greenkeeper, osoba zajmująca się murawą lub profesjonalista od utrzymania terenów zielonych, stawiasz czoła rosnącym wymaganiom w zakresie ochrony środowiska i wydajności pracy. Technologie precyzyjne John Deere dla sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych oferują łatwe w użyciu rozwiązania, które pomagają wydajnie planować, monitorować i analizować czynności konserwacyjne. Gromadząc kluczowe spostrzeżenia przez cały rok, możesz podejmować trafne i przemyślane decyzje w celu uzyskania bardziej zyskownych i zrównoważonych działań pielęgnacji terenów i zieleni.

Zoptymalizowane zarządzanie zasobami

Innowacyjne technologie do pielęgnacji terenów zielonych dostarczają przydatnych informacji na temat użytkowania maszyny i danych wejściowych, zwiększając przejrzystość kosztów i usprawniając podejmowanie decyzji. 

boundaryprecision-turf

Zrównoważony rozwój bez wysiłku

Technologia precyzyjnej pielęgnacji terenów zielonych może znacznie zmniejszyć zużycie paliwa i zapobiec nadmiernemu stosowaniu środków, takich jak nawozy i środki ochrony roślin, w celu zapewnienia bardziej zrównoważonej opieki nad gruntami.

Technologie precyzyjne do pielęgnacji terenów zielonych: Bardziej wydajne zarządzanie pracą

John Deere Precision Turf łączy maszyny, grunty i robociznę w czasie rzeczywistym. Zapewnia łatwy dostęp do wszystkich istotnych informacji dotyczących zarządzania w celu lepszego podejmowania decyzji i pomaga w prowadzeniu rentownej i zrównoważonej działalności.

connect

Łączność

guidance

Prowadzenie

manage

Zarządzanie

Łączność ma kluczowe znaczenie, aby pozyskiwać informacje o maszynie w czasie rzeczywistym. JDLink™ to rozwiązanie firmy John Deere z zakresu telematyki, wspierające automatyczny przepływ danych między połączonym sprzętem a John Deere Operations Center™ — naszą sieciową platformą służącą do zarządzania.

           

track-machine-performance

Śledzenie wydajności maszyny

Dostarczane w czasie rzeczywistym dane na temat maszyny, takie jak analiza użycia w godzinach na biegu jałowym, w transporcie i podczas pracy, opisują wydajność maszyny i stanowią podstawę do jej optymalizacji.

monitor-machine-positions-live

Monitorowanie położenia maszyny w czasie rzeczywistym

Ponadto możesz monitorować pozycje całej floty maszyn w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie pracuje Twój zespół oraz jakie są postępy prac.

reduce-maintenance

Ograniczenie kosztów konserwacji i przestojów

Dane dotyczące maszyn w czasie rzeczywistym ułatwiają realizację planów konserwacji i proaktywne planowanie wszystkich czynności konserwacyjnych wymaganych do utrzymania pełnej gotowości maszyn.

 • Modem R JDLink™

  Wszystkie maszyny golfowe są standardowo wyposażone w modem R, który służy do przesyłania danych dotyczących maszyny oraz informacji agronomicznych, np. zgromadzonych podczas opryskiwania za pomocą naszego opryskiwacza precyzyjnego ProGator 2030A HD200 CE GPS. 

  Dane dotyczące maszyny dostępne do pobrania mogą się różnić w zależności od typu i wieku maszyny.

  jdlinkr-modem
 • Modem M JDLink™

  Kosiarki TerrainCut™ serii 1500 i 1600 są wyposażone w nowy modem M firmy John Deere, który jest również dostępny jako zestaw do montażu u klienta do naszych komercyjnych kosiarek o zerowym promieniu skrętu. Modem M z wewnętrzną anteną można łatwo zainstalować w maszynach nieprzygotowanych do obsługi JDLink, a nawet w sprzęcie innych producentów, co pozwala na połączenie całej floty*.

  * Dane dotyczące maszyny dostępne do pobrania mogą się różnić w zależności od typu i wieku maszyny.

  Modem M JDLink

 

Skontaktuj się z nami

           

Nasz system precyzyjnego naprowadzania automatycznie redukuje omijaki i nakładki. Pomaga to zminimalizować koszty nawozu, środków ochrony roślin i nasion, zmniejsza zużycie paliwa i zmęczenie operatora.

starfire-receiver

Odbiornik StarFire™

Dostęp do systemów naprowadzania John Deere zaczyna się od odbiorników StarFire™. Namierzają one jednocześnie maksymalnie cztery satelity nadające sygnały korekcyjne, zapewniając wyjątkowe pokrycie, a także automatycznie przełączają się na najlepszy dostępny geostacjonarny sygnał satelitarny, co pozwala zapewnić niezawodnie precyzyjne naprowadzanie.

 • Wyświetlacze uniwersalne

  Jak wskazuje ich nazwa, naszych wyświetlaczy uniwersalnych można używać w różnych maszynach, co ułatwia korzystanie z nich przez cały rok. Standardowe funkcje obejmują dokumentację, możliwość aplikowania zmiennej dawki oraz bezprzewodowy przesył danych.

  universal-displays
 • Wyświetlacz uniwersalny 4240

  Wyświetlacz 4240 ma ekran dotykowy o przekątnej 21,3 cm (8,4 cala) i jest wodoodporny oraz pyłoszczelny (stopień ochrony IP65).

  4240-universal-display
 • Wyświetlacz uniwersalny 4640

  Zapewnia te same funkcje co model 4240, ale ma większy ekran dotykowy o przekątnej 25,4 cm i jest przygotowany do obsługi funkcji In-Field Data Sharing.

  4640-universal-display
 • Wyświetlacz uniwersalny G5

  Wyświetlacz uniwersalny G5 jest wodoodporny i pyłoszczelny (stopień ochrony IP65). Dzięki rozdzielczości Full HD, dodatkowej pamięci oraz większej mocy obliczeniowej jest jednym z najbardziej zaawansowanych wyświetlaczy na rynku.

  g5-universal
 • Wyświetlacz uniwersalny G5Plus

  Wyświetlacz uniwersalny G5Plus ma takie same funkcje, jak wyświetlacz uniwersalny G5, a jego duży ekran o przekątnej 12,8 cala zapewnia o około 33 procent większy obszar wyświetlania.

  g5plus-universal

AutoTrac™

Automatyczne prowadzenie bez użycia rąk AutoTrac™ pozwala na szybszą jazdę i mniej stresu, przy jednoczesnym ograniczeniu nakładek oraz przerw. Bezproblemowa praca na prostych, zakrzywionych i okrężnych ścieżkach, nawet w warunkach słabej widoczności. Już nigdy nie będziesz chcieć pracować bez AutoTrac™.

autotrac

AutoTrac™ Universal 300 (ATU300)

Nasze sprawdzone, zautomatyzowane systemy kierowania można zainstalować w wielu maszynach. Dzięki bezproblemowej instalacji można przenieść ATU300 z jednej maszyny do drugiej w mniej niż 30 minut.

 

Skontaktuj się z nami

           

John Deere Operations Center™ to portal, w którym można gromadzić i wizualizować informacje agronomiczne oraz dane dotyczące maszyn i wykonywanej pracy. Dzięki temu, że od razu zyskujesz dostęp do wszystkich istotnych informacji, możesz szybko i łatwo podejmować decyzje oparte na faktach.

quicker-setup-faster-setup

Szybsza konfiguracja

Można zaoszczędzić dużo czasu, konfigurując maszyny, operatorów i granice w Centrum Operacji™ John Deere, aby zaplanować wszystkie prace z odpowiednim wyprzedzeniem.

effortless-monitoring-easy-monitoring

Łatwe monitorowanie

Eliminacja opóźnień i błędów dzięki wywoływaniu zadań i lokalizacji maszyny w razie potrzeby oraz monitorowaniu wydajności w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia.

powerful-insights-site-specific-farming

Przydatne informacje

Łatwe analizowanie wydajności aplikacji i maszyn oraz korzystanie ze znacznej poprawy wydajności, kontroli finansowej i zrównoważonego rozwoju.

john-deere-operation-center

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ zapewnia łączność z maszynami i Twoimi działaniami w jednej centralnej lokalizacji. Narzędzia do planowania i analizy w John Deere Operations Center™ pomagają podejmować aktualne decyzje oparte na faktach.

* Dostępne tylko w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wkrótce dostępne również w całej Europie.

 

Skontaktuj się z nami

           

professional-landscapers

Niezbędne dla profesjonalnych architektów krajobrazu

Użyj Operations Center™ lub aplikacji Operations Center™, aby zintegrować maszyny, obszary prac i pracowników w czasie rzeczywistym w celu usprawnienia prowadzenia dokumentacji, przyspieszenia raportów i uzyskania wygodnego dostępu do danych w dowolnym miejscu. Pozycjonowanie w czasie rzeczywistym, proaktywna obsługa i automatyczne sterowanie maszynami zmniejszają wydatki, zwiększając jednocześnie wydajność środowiskową.

greenkeeper

Niezbędne dla dzisiejszych greenkeeperów

Jako greenkeeper będziesz korzystać z Operations Center™ lub aplikacji Operations Center™, aby pomóc w integrowaniu maszyn, terenów zielonych i pracowników w czasie rzeczywistym. Umożliwia to usprawnione rejestrowanie, szybsze raportowanie i mobilną dostępność. Będziesz również korzystać z pozycjonowania w czasie rzeczywistym, proaktywnej obsługi i automatycznego kierowania w celu obniżenia wydatków i zwiększenia trwałości przy zachowaniu doskonałości operacyjnej.

fast-start

Poproś eksperta o szybki start

Ucz się od profesjonalistów! Porozmawiaj z jednym z ekspertów ds. precyzyjnej pielęgnacji terenów zielonych u lokalnego dealera, aby szybko rozpocząć konfigurację i szybciej cieszyć się z korzyści!

get-the-full-story-brochure

Zobacz całą historię

Wszystkie fakty, wszystko, co należy wiedzieć i jak zacząć – przeczytaj o tym w naszej broszurze dotyczącej technologii precyzyjnej pielęgnacji terenów zielonych.