OLEJE I SMARY

Odpowiedni olej: do wszystkiego i zawsze

Być może już korzystasz z najnowszego sprzętu. A może od lat polegasz na tych samych, niezawodnych maszynach. Albo i to, i to. Dzięki naszym środkom smarnym jesteś zawsze w formie. To dzięki nim będzie można przez lata cieszyć się niezawodną wydajnością swoich maszyn. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą środków smarnych, aby znaleźć odpowiedni olej pod kątem danej maszyny i konkretnego zastosowania.

 

 

Środki smarne

Możesz tu znaleźć wszystko.

Czy już wiesz, czego’ szukasz? Przejrzyj całą ofertę i znajdź wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby dokonać dobrego wyboru.

Środki smarne

Dlaczego warto stosować oryginalne środki smarne John Deere?

Ponieważ’są idealnie dostosowane do Twojej maszyny i doskonale spełnią Twoje wymagania. Zwróć uwagę na to, że koszty środków smarne mogą stanowić do 25% nakładów na konserwację maszyny. Oleje silnikowe John Deere gwarantują pewne osiągi i doskonałą długotrwałą ochronę z odstępami pomiędzy wymianami do 750 godzin**. To doskonały wybór zapewniający ekonomiczność konserwacji

Tematy pokrewne

click-and-collect

Click & Collect

Zamawianie części nigdy nie było tak proste! Wszystkie potrzebne części dostępne za jednym kliknięciem.

Katalog części John Deere

Katalog części John Deere

Zapoznaj się z naszym nowym, przyjaznym dla użytkownika katalogiem części online.

*Obliczenia wykonano w w odniesieniu do ciągnika John Deere 8400R FT4 przy 1000 godzinach pracy w roku, zakładając 5 lat pracy i uwzględniając koszty robocizny.

** W wybranych maszynach z silnikami John Deere Final Tier 4, przy jednoczesnym stosowaniu oleju Plus-50 II i filtrów John Deere.