Heder przenośnikowy z wąskim pasem

 

Zespół żniwny z wąskim pasem transportującym w modelach z serii 900D

Zespół żniwny z wąskim pasem transportującym i szerszym kątem zastosowany w modelach z serii 900 D jest przeznaczony do upraw o małym lub średnim plonie.
Zespół żniwny w modelach z serii 900D jest dostępny w wersjach o szerokości koszenia 9,15 m i 11 m.

 

Doskonałe kopiowanie terenu dzięki pneumatycznemu zawieszeniu kół kopiujących

Znaczna poprawa wydajności

W kombajnach wytrząsaczowych i rotorowych uzyskano znaczną poprawę wydajności dzięki podawania masy kłosem do przodu w modelu 900D. Pneumatyczne zawieszenie kół kopiujących zapewnia doskonałe kopiowanie terenu, umożliwiając uzyskanie dużych prędkości jazdy do przodu nawet w nierównym terenie. Niska rama zapewnia również dobrą widoczność na całej szerokości  przyrządu żniwnego, umożliwiając łatwe i wygodne monitorowanie zbieranego materiału roślinnego z siedziska operatora.

Pas transportu zespołu żniwnego 914 mm do upraw dających mały lub średni plon

Pas transportujący zespołu żniwnego 914 mm

Prędkość pasa można regulować w pełnym zakresie z kabiny i można zapisać do trzech różnych wysokości przyrządu żniwnego na pozycjach “1-2-3” na dźwigni sterującej. Model 900D sprawdził się w działaniu i jest dostępny w szerokości 9,15 i 11,00 m.

Model 900D można także zamówić z pasem dzielonym umożliwiającym pokosowanie na prawą stronę platformy.

Koła kopiujące platformy można przemieścić do transportu drogowego.

Opcje transportu drogowego

Dodatkową zaletą jest brak potrzeby stosowania stosowania wózka transportującego. Koła kopiujące platformy można przemieścić w ciągu około 10 minut, wysuwając zaczep po lewej stronie platformy, do transportu drogowego z prędkością maks. 32 km/h.

Wybierz model zespołu żniwnego, który najlepiej odpowiada warunkom zbioru, aby otrzymać więcej informacji.

MODELSzerokość koszenia, mPrędkość pasa przyrządu żniwnego m/minSzerokość pasa przyrządu żniwnego, mmLiczba cykli cięcia zespołu tnącego, min

9,15

0–200

914

1960

11,0

0–200

914

1960