Opona bezgazowa radialna MICHELIN® X® TWEEL® TURF

wierzch tweel na krawężniku

JUŻ JEST. OPONA BEZGAZOWA RADIALNA MICHELIN® X® TWEEL® TURF.

Dostępna wyłącznie w modelach Z994R i Z997R.

Czym jest opona bezgazowa radialna MICHELIN X TWEEL TURF?

Czas na nową “rewolucję” w kosiarkach komercyjnych. Opona bezgazowa radialna MICHELIN X TWEEL TURF wyróżnia się wszystkimi cechami opony pneumatycznej — z tym, że nie trzeba jej pompować. Koniec z nagłymi „kapciami”, przestojami, łataniem ogumienia czy wymianą przebitej opony. Jeśli zaś o wytrzymałość chodzi, “opona” ta jest trzy razy trwalsza od pneumatycznych.

tweel tocząca się po kamieniach

Opona bezgazowa radialna MICHELIN X TWEEL Turf

Koniec z nieoczekiwym flakiem. Ciesz się dłuższą pracą.

Doskonałe osiągi

wysokość tweel

Stała wysokość.

Opona bezgazowa radialna MICHELIN X TWEEL Turf wyróżnia się stałą wysokością piasty, dzięki której pokos agregatu kosiarki ma równą wysokość. Wykonane z żywicy polimerowej szprychy opon mają szerokość równą szerokości całego wierzchu obręczy zewnętrznej, co pozwala utrzymać doskonałą stateczność w osi poprzecznej i podczas jazdy wzdłuż zboczy.

Pewna jazda

Pewna jazda

Unikalna konstrukcja szprych opony bezgazowej tłumi nierówności, co zwiększa komfort prowadzenia maszyny — nawet gdy pokonuje krawężniki i inne nierówności. Wysokiej jakości mieszanki wulkanizacyjne i dopracowana powierzchnia styku z podłożem przekładają się na długą trwałość użytkową — są od dwóch do trzech razy trwalsze od zwykłych opon pneumatycznych.

budowa tweel

Unikalna budowa

Zewnętrzna część opony MICHELIN X TWEEL TURF jest zbudowana z bardzo wytrzymałej, ale elastycznej obręczy, zwanej obręczą ścinaną. Obręcz połączona jest z piastą wewnętrzną za pomocą bardzo cienkich, ale niezwykle wytrzymałych, podatnych szprych.

*Dopuszczone do użytku z kosiarkami John Deere Z994R i Z997R wyposażonymi w agregaty koszące o 54", 60" i 72". Nie zaleca się montażu w maszynach systemów do zbiórki pokosu.