AKTUALNOŚCI I INFORMACJE   7 MARCA

Wydłużenie okresu eksploatacji starszych maszyn przez firmę John Deere

expert check 7+

W wielu gospodarstwach używane są starsze maszyny, które nadal dobrze działają, chociaż nie są to już najnowsze modele. Aby zapewnić ich wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji, ważna jest regularna konserwacja. Specjalnie dla użytkowników tych maszyn firma John Deere rozszerzyła program kontroli maszyn. W tym celu wprowadzono program Expert Check 7+ i dodano nową markę do oferty części zamiennych.

Program Expert Check 7+ jest podobny do znanego już programu kontroli Expert Check. Gwarantuje on kompleksową, 140-punktową kontrolę i jest przeznaczony specjalnie dla maszyn, które mają więcej niż siedem lat. Korzystając z tej listy kontrolnej w charakterze pomocy, partnerzy handlowi mogą przeprowadzać szczegółową diagnostykę techniczną wielu modeli. Program Expert Check 7+ jest przeznaczony nie tylko dla starszych ciągników firmy John Deere z serii 6, 7 i 8. Obejmuje również opryskiwacze samojezdne, prasy zwijające oraz kombajny z serii C, W i T. 

Firma John Deere wprowadza również nową markę części zamiennych o nazwie „Alternatives by John Deere”. Marka ta stanowi rozszerzenie ofert części zamiennych John Deere Original i John Deere Reman. Markę „Alternatives by John Deere” opracowano specjalnie dla starszych maszyn, które są rzadziej używane, w związku z czym charakteryzują się mniejszym zużyciem. 

Wprowadzając te zmiany, firma John Deere dostosowała części zamienne i program serwisowy specjalnie do sposobu eksploatacji i wieku maszyn. Wszystkie części zamienne są objęte procesem certyfikacji firmy John Deere, który gwarantuje ich jakość i zapewnia optymalne dopasowanie do maszyn.