Kolaż ze zdjęć różnych pól sfotografowanych z góry i ciągnik John Deere po prawej stronie

Innowacyjność i technologia John Deere

W John Deere wprowadzamy innowacje zapewniające korzyść naszym klientom, ponieważ zdobywana wiedza nie jest jedynie produktem ubocznym naszej pracy. Jest motorem naszej poprawy. Nasze rozwiązania umożliwiają klientom realizację ich aspiracji, wykonywanie pracy w sposób bardziej precyzyjny i produktywny dzięki zaawansowanej technologii, a także podejmowanie lepszych decyzji w oparciu o dane.

Promowanie innowacji: Poznaj zdobywców nagrody dla pracowników roku

W firmie John Deere przyznajemy nagrody dla pracowników roku. W ten sposób doceniamy i nagradzamy naszych innowacyjnych myślicieli, liderów i praktyków, którzy wytyczają kierunki rozwoju w przyszłości i dzięki wspólnemu wyższemu celowi umożliwiają życie w lepszym świecie.

Poznaj naszych najlepszych ekspertów
 • Kurt Chipperfield

  Kurt Chipperfield

  Jego podejście do rozwoju wdrożenia VR przynosi korzyści zarówno klientom, jak i współpracownikom.

 • Clayton Janasek

  Clayton Janasek

  Jego umiejętność przekształcenia wyników symulacji w praktyczne, rzeczywiste zastosowania zwiększa zaufanie i lojalność klientów.

 • Rich Humpal

  Rich Humpal

  Przekształcił kluczową linię produktu w rozwiązanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, zwiększające wydajność i zyski klientów.

 • Lara Baugh

  Lara Baugh

  Dba o ochronę przed nadmiernym ryzykiem, umożliwiając John Deere stawanie się bardziej innowacyjną i dynamiczną firmą.

 • Kent Wanner

  Kent Wanner

  Pomaga on wyprzedzać postęp w dziedzinie elektryfikacji, często zapełniając lukę między mocą silników wysokoprężnych a technologiami przyszłości.

 • Georg Kormann stojący przy ramieniu robota.

  Zintegrowane rozwiązania

  Dr Georg Kormann, kierownik ds. inżynierii zbioru siana i sieczki w ramach zaawansowanej inżynierii i integracji technicznej, docenia to, czego klienci pragną, oczekują, a nawet żądają.