Sprzedaż i marketing

John Deere Bank

Klucz do sukcesu stanowią nasi pracownicy.

W styczniu 2018 spod naszych skrzydeł John Deere Polska wyrósł oddział John Deere Bank, który na co dzień zajmuje się rozwiązaniami umożliwiającymi finansowanie maszyn dla naszych Klientów. Poznański oddział jest również częścią Shared Service, wspierając sekcję retail oraz wholesale dla wybranych krajów europejskich.

Dowiedz się więcej na temat naszych różnych działów

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

John Deere Financial

Nasz cel jest prosty
Tradycja wspierania Klientów przez finansowanie ich zakupów sięga samych początków firmy John Deere. Od 1958 r. działamy pod marką John Deere Financial pozostając jednym z filarów działalności Grupy John Deere.

Dziś jesteśmy jednym z największych na świecie dostawców usług finansowych dla rolnictwa i branży budowlanej. Wolumen udzielonych przez nas finansowań przekroczył wartość 38,5 miliarda dolarów amerykańskich, a grono naszych Klientów to ponad 1,7 miliona podmiotów korzystających z maszyn rolniczych, budowlanych i leśnych, sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych oraz pojazdów użytkowych. Skala naszej działalności działa na Twoją korzyść. Dzięki niej możemy oferować konkurencyjne stawki i elastyczne opcje płatności dostosowane do rytmu prac naszych Klientów w ciągu roku.

Robimy to, by wspierać naszych Klientów przy zakupach maszyn, których potrzebujesz, aby ich biznes mógł rozwijać skrzydła.

Retail

Od 2014 roku sfinansowaliśmy w Polsce ponad 5000 gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw działających w innych branżach . W portfolio naszych produktów znajduje się zarówno kredyt inwestycyjny, jak leasing, wynajem długoterminowy czy kredyt ratalny. Dzięki elastycznemu i dobranemu do indywidualnych potrzeb finansowaniu, nasi Klienci mogą pozwolić sobie na zakup najwyższej jakości maszyn marki John Deere, modernizować swój park maszynowy i korzystać z najnowocześniejszych technologii John Deere. Zespół John Deere Financial Retail wspiera i współpracuje codziennie z zespołem sprzedaży John Deere Polska.

Wholesale

Dział John Deere Financial odpowiadający za zarządzanie liniami kredytowymi dealerów John Deere w Polsce oraz wspierające ich w finansowaniu zapasów. Zespół wspiera też jednostkę sprzedażową w przeprowadzaniu zmian w sieci Dealerskiej.