Bereit für Stufe V

Gotowi na normę Stage V

John Deere jest przygotowany do pracy z silnikami, które są zgodne z przyszłą normą emisji spalin Stage V. Oznacza iż użytkownicy ciągników John Deere z filtrem cząstek stałych (DPF) nie bedą musieli niczego zmienić w maszynach by spełnić normę Stage V. John Deere zastosował technologię filtra cząstek stałych już w maszynach z normą Interim Tier 4/Stage III B co było podstawowym krokiem by teraz z łatwością spełniać nową normę Stage V. John Deere może pochwalić się ogromnym doświadczeniem jeśli chodzi o silniki zarówno montowane w maszynach John Deere jak i innych markach co przekłada się na 425 milinów przepracowanych godzin z wykorzystaniem technologii DPF. Doświadczenie to pozwala w dość łatwy i szybki sposób wprowadzić rozwiązanie spełniające normę Stage V.

Hepsini genişletTümünü daralt

Poziom Stage V od John Deere

Silniki John Deere przygotowane do spełnienia normy Stage V jednocześnie zostały zoptymalizowane pod kątem zapasu momentu obrotowego, odpowiedniego momentu przy niski obrotach silnika, zużycia paliwa oraz zapasu mocy przy wysokim obciążeniu. Linia modeli silników gotowych do spełnienia nory Stage V obejmuje silniki o pojemności: 2.9L, 4.5L, 6.8L, 9.0L oraz 13.5L o zakresie mocy 36-448 kW (48-600 KM).

Zmniejszanie liczby cząstek stałych

W normie Stage V Komisja Europejska zaostrza dopuszczalną ilość I wielkość cząstek stałych (PN) zawartych spalin produkowanych silników. Dotyczyć to będzie wszystkich silników o mocy 19 do 560 kW, w związku z czym producenci silników muszą zwrócić szczególną uwagę na emisję cząstek stałych.

*Data compiled September 2016.