RYWALIZACJA KOMBAJNOWA 2020

Elastyczne rozwiązania finansowania zakupu:

 • Dostosowane indywidualnie do Ciebie i Twojego gospodarstwa
 • Aby skorzystać z rozwiązania zapewniającego odpowiednią płynność finansową, wystarczy zadzwonić lub odwiedzić dealera John Deere.

Skontaktuj się z lokalnym dealerem John Deere już dzisiaj, aby poznać zalety oferty elastycznego finansowania.

Podejmij decyzję wcześnie i skorzystaj z jednego z najwyższych rabatów dostępnych w tym sezonie!

Przez ostatnie dwa lata seria T była niepokonanym mistrzem akcji "Rywalizacji kombajnowej". Nagroda w wysokości 40 000 PLN nadal czeka na zwycięzcę! W wielu krajach Europy seria T została poddana testom porównawczym względem równorzędnych kombajnów konkurencyjnych — na tych samych polach, w tych samych warunkach.

Przełomowy przepływ materiału

Przełomowy układ omłotu Tangential Plus zapewnia doskonałą jakość ziarna i słomy oraz bardzo niskie zużycie paliwa.

Separator Tangential Plus

Opatentowany bęben separatora Tangential Plus jest wyposażony w więcej otworów oraz w pręty i listwy poprzeczne o w pełni zaokrąglonym profilu. Pozwala to uzyskać separację lepszą nawet o 10% w porównaniu do wcześniejszych modeli.

 1. Płynny, przepływ materiału nad bębnem nasiębiernym zapewnia doskonałą jakość ziarna i słomy
 2. Duża powierzchnia aktywnej separacji – do 4,0 m² zapewnia wydajność zbliżoną do kombajnu hybrydowego lub rotorowego
 3. Niskie zużycie paliwa dzięki płynnemu przepływowi masy
 4. Duży kosz sitowy – do 6,30 m²
 5. Nowe klepisko podzielone na sekcje – szybka zmiana upraw, wyższa wydajność i najlepsza jakość ziarna

Wydajność wyższa nawet o 10%

Dowiedz się więcej o serii T

Jeden z najbardziej zautomatyzowanych kombajnów dostępnych obecnie na rynku. W 2020 roku wprowadzamy kilka nowych dodatków w celu poprawy wydajności zbiorów i jakości ziarna.

Kombajn z funkcją samoregulacji ICA2

 1. Skonfiguruj kombajn przy użyciu ICA1 tak, aby kamery na obudowie przenośnika niedomłotów i przenośniku czystego ziarna zapewniały żądaną jakość ziarna w zbiorniku (uszkodzone ziarno i zanieczyszczenia) oraz poziom strat.
 2. Włącz ICA2, aby kombajn mógł dostosowywać wydajność do żądanego poziomu jakości wraz ze zmianami warunków na polu.
 3. Włącz Harvest Smart, aby prędkość jazdy do przodu kombajnu była dostosowywana automatycznie w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Nowość w roku 2020:

Aktualizacje oprogramowania dodatkowo zwiększają wydajność ICA2:

– Harvest Smart i ICA2 współpracują ze sobą, gdy ustawienia kombajnu osiągają wartości graniczne.

– Harvest Smart jest wyposażony w nowe czujniki wielopunktowe oraz funkcję wykrywania obciążenia uprawą, co umożliwia krótki czas reakcji.

Dokładne dane z systemem Active Yield

90% operatorów nie wykonuje kalibracji plonu ze względu na brak wag najazdowych w pobliżu itp., co oznacza, że niedokładność podczas pracy wynosi +/-15%. Czujniki plonu w modelu S700 automatycznie kalibrują plon, zapewniając dokładność na poziomie 3–4% na potrzeby rolnictwa wysoko precyzyjnego.

Nowość w roku 2020:

– Czujnik wilgotności nowej generacji o większej dokładności

– Bardziej precyzyjne oprogramowanie

Dowiedz się więcej o serii S

Jakość ziarna

W wyniku niedawnego wewnętrznego testu przeprowadzonego przez firmę John Deere, jesteśmy tak pewni jakości ziarna w modelu S700, że gwarantujemy możliwość osiągnięcia <1% uszkodzonego ziarna. W przeciwnym razie zapłacimy Ci różnicę w gotówce za uszkodzone ziarno*.

Uszkodzone ziarna to niewidoczne straty

Zniszczone ziarna mogą odbić się negatywnie na Twojej działalności na wiele sposobów:

 1. w postaci kar umowych lub potrąceń od faktur za ziarno dostarczone do skupu
 2. słabym kiełkowaniem nasion
 3. stratami w polu

Pierwsze dwa czynniki nie zawsze mają wpływ na rentowność gospodarstwa, lecz trzeci — już tak. Ponadto jest niewidzialny. Niemieccy naukowcy** obliczyli, że z całkowitej ilości uszkodzonego ziarna omłóconego przez kombajn aż 50% może trafić do zbiornika ziarna, a reszta kończy na polu. Przykład: na areale 500 ha pszenicy, dającym plon rzędu 8 t/ha w cenie 160 EUR/t, zjawisko to może skutkować stratami na polu równymi aż 12 800 EUR! Uszkodzone ziarno nie kiełkuje, dlatego te straty nie pozostawiają „zielonych pasów” na polu i nie są zauważalne, nawet jeśli zrobisz obchód kontrolny uprawy w kolejnym roku.

Jakość ziarna

Przestań tracić tysiące złotych na uszkodzonym ziarnie!

Układ ICA2 automatycznie kontroluje ilość uszkodzonego ziarna i precyzyjnie utrzymuje straty ziarna na wstępnie zadanym poziomie maksymalnym, co umożliwia większy zysk ze zbiorów. W przeciwieństwie do analogicznych systemów kontroli wizyjnej, nasz układ pracuje nie z jedną, lecz dwiema kamerami wideo. Przekłada się to na lepszą dokładność działania systemu. Dlatego możemy zagwarantować jakość ziarna i <1% uszkodzonych ziaren podczas zbiorów.

Przyszłościowym sposobem na zwiększenie zysków jest podejmowanie decyzji agronomicznych w oparciu o dane. Dzięki naszej bezpłatnej 5-letniej subskrypcji JD Link możesz zdalnie zarządzać swoim kombajnem, a wszystkie dane będą przechowywane w Centrum Operacyjnym John Deere w celu analizy cyklu upraw i planowania pracy.

BEZPŁATNA BEZPRZEWODOWA TRANSMISJA DANYCH PRZEZ OKRES 5 LAT

Zamów pakiet łączności w ograniczonym okresie trwania promocji, aby otrzymać aktywację JDLink Connect na okres 5 lat. Ten zaawansowany pakiet danych obejmuje funkcję Remote Display Access i bezprzewodową transmisję danych.

Bezprzewodowa transmisja danych umożliwia przesyłanie map plonów i wilgotności oraz danych konfiguracyjnych (klient, gospodarstwo, pole, linie naprowadzania, granice pola, ustawienia układu Autotrac) między kombajnem i Centrum Operacyjnym John Deere w witrynie myjohndeere.com.

WSZYSTKIE DANE. WSZYSTKIE URZĄDZENIA. WSZĘDZIE.

Wszystkie dane o twoich żniwach trafiają drogą bezprzewodową do Centrum Operacyjnego na stronie myjohndeere.com. Jest to portal danych w chmurze i jednocześnie bezpieczne miejsce do przechowywania wszystkich danych o twoich maszynach, plonach i polach. Jest on dostępny przez Internet z dowolnego urządzenia – komputera, tabletu lub smartfonu.

MOŻLIWOŚĆ POŁĄCZENIA Z INNYM OPROGRAMOWANIEM ROLNICZYM

Centrum Operacyjne jest teraz otwarte dla niezależnych dostawców oprogramowania rolniczego. Już ponad 50 firm połączyło swoje oprogramowanie, aby korzystać z danych bezpośrednio z Centrum Operacyjnego, a ich liczba stale rośnie.

Zmierz. Połącz się. Zarządzaj.

Zmierz. Połącz się. Zarządzaj.
Zespół żniwny kombajnu 700X

NOWY 700X. ZESPÓŁ ŻNIWNY ZAPEWNIAJĄCY NISKIE STRATY DO WIELU UPRAW

Zespół żniwny 700X zapewnia lepszy przepływ w krótkich uprawach i większą niezawodność dzięki nowej konstrukcji stołu i sprzęgłu przeciążeniowemu.

Kombajn serii W300/W400
 

Zobowiązujemy się dostarczyć każdą potrzebną część w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli nie dotrzymamy terminu i Twój kombajn nie będzie mógł pracować, Twój dealer bezpłatnie dostarczy maszynę zastępczą podobnej klasy***.

Kontrola przez eksperta

KONTROLA PRZEZ EKSPERTA

Kompleksowy przegląd przed sezonem wykonywany przez certyfikowanych serwisantów. Od części zużywających się po aktualizację oprogramowania.

Specjaliści od żniw

SPECJALIŚCI OD ŻNIW

Eksperci przeszkoleni w naszych fabrykach są zawsze gotowi, aby zapewnić pomoc i porady przez cały sezon zbiorów.

Bezpłatna maszyna zastępcza

BEZPŁATNA MASZYNA ZASTĘPCZA***

Obowiązkowy coroczny przegląd Expert Check przed sezonem przez dealera John Deere. Program obejmuje kombajny mające do 7 lat!

Części dostępne w 24 godziny

CZĘŚCI DOSTĘPNE W 24 GODZINY

Najlepsza sieć logistyczna części w branży rolniczej, dostarczająca 97% zamówień w ciągu 24 godzin.

Szkolenia operatorów

SZKOLENIA OPERATORÓW

Szkolenie odświeżające wiedzę, dzięki czemu operatorzy są w pełni przygotowani do optymalizacji kombajnów od pierwszego dnia sezonu żniwnego.

* Tylko u dealerów John Deere uczestniczących w programie. Aby zapoznać się ze szczegółowymi warunkami, odwiedź naszego dealera

 ** Feiffer Consult, Harvest Poll (Ankieta o żniwach), 2005 r. www.feiffer-consult.de

*** Tylko u dealerów John Deere uczestniczących w programie. Bezpłatna maszyna zastępcza jest udostępniana w przypadku kombajnu John Deere nie starszego niż 7 lat. Aby została przyznana, kombajn musi być serwisowany zgodnie z instrukcją obsługi i poddawany przeglądom Expert Check przed sezonem wraz ze wszystkimi zalecanymi naprawami.