Czas na modernizację

Kolejny poziom komfortu i sprawności

Pozwól sobie na możliwość bezpośredniego poznania naszego ciągnika. Osobiście doświadczaj pierwszorzędnej produktywności, precyzji i komfortu podczas pracy z naszymi maszynami.
Zadzwoń do dealera już teraz i umów się na ekscytującą jazdę testową.

Znajdź dealera

Zrób więcej, zużywając mniej paliwa!

Sterowanie sekcjami

Sterowanie sekcjami

Czego oczekujesz od wysokiej jakości wyświetlacza? Jeśli zależy Ci na obsłudze do 255 sekcji i pełnej certyfikacji ISOBUS AEF – mamy coś w zanadrzu. Jeżeli uważasz także, że zmienne dawkowanie i telematyka powinny być standardowymi rozwiązaniami w ciągniku, to odpowiednia maszyna dla Ciebie. Zaawansowane rolnictwo precyzyjne — to właśnie ciągniki John Deere serii 6R, 7R i 8R.

Poszukujesz jeszcze większego komfortu?

Nasze duże ciągniki mają wiele funkcji zapewniających wyższy komfort i produktywność, której oczekujesz.

duży ciągnik, czas na modernizację

Wielkość kabiny

Jeśli przestrzeń wokół Ciebie jest ograniczona, Ty możesz działać podobnie. Ponieważ Twoje zdrowie i samopoczucie to kluczowe czynniki wpływające na produktywność, znacznie powiększyliśmy kabinę pojazdów serii 6R –. Ma teraz 3,30 m³. Wspaniały sposób, by zacząć dzień pracy.

Active seat II z wbudowaną funcją masażu

Komfort siedziska

Rozluźnij się, zrelaksuj i odpręż po długich godzinach pracy. Zakończ dzień pracy w pełni odprężony w modelu serii 7R i 8R, który ma funkcje, bez których nie będziesz sobie już mógł wyobrażać życia: Active Seat II z proaktywną kompensacją ruchu siedziska, funkcją masażu, obrotem fotela 65°, 3 podnóżkami oraz systemem dźwiękowym 6.1 i zintegrowaną lodówką.

Lepsza widoczność

Lepszy widok

Opuszczona maska modeli 6M z krótką ramą znacznie zwiększa widoczność z przodu. Najbliższy widoczny punkt znajduje się zaledwie 6,5 m przed Tobą. Dzięki polu widzenia 180 ° 6M zapewnia doskonałą poprawę widoczności.*

 • Seria 6M

  Seria 6M

  Bezkonkurencyjna widoczność, niezrównana ładowność i niespotykana zwrotność.

  • Oczekuj więcej!
  Dowiedz się więcej
 • Seria 6R

  Seria 6R

  Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wyjątkowa widoczność, przyjazne dla użytkownika interfejsy sterujące oraz konsola CommandARM.

  • CommandPRO na pokładzie
  Dowiedz się więcej
 • Seria 7R

  Seria 7R

  Niska masa własna maszyny i wysoka moc znamionowa zapewniają wyjątkową gęstość mocy ciągnika 7R.

  • Przewieź więcej!
  Dowiedz się więcej
 • Seria 8R

  Seria 8R

  Duża moc znamionowa, sięgającą 458 KM z IPM, oraz wyjątkowa sprawność ciągnika z aż o 94% mniejszymi straty mocy, skutkują większą siłą uciągu.

  • Nie do zatrzymania!
  Dowiedz się więcej

Ciągniki 6M

Oczekuj więcej! Skonstruowane z myślą o tych, których nie zadowala przeciętność. Witamy w nowej serii 6M.

Ciągniki 7R

Przewieź więcej! Niska masa własna maszyny i wysoka moc znamionowa zapewniają wyjątkową gęstość mocy ciągnika 7R.

Ciągniki 8R

Nie do zatrzymania! Wysokie osiągi w polu i na drodze przy pełnej wydajności oraz niezwykłej wygodzie niezależnie od warunków.

* Na podstawie wewnętrznych testów widoczności porównujących widok z perspektywy operatora do przodu i nad maską aż do poziomu gruntu, mierząc odległość od punktu na poziomie gruntu na wysokości operatora do punktu, w którym operator ’widzi poziom gruntu. Pomiar dokonany na podstawie odniesienia ISO siedziska dla modeli John Deere 6090M, 6100M, 6110M i 6120M.