Czas na modernizację

Kolejny poziom komfortu i sprawności

Pozwól sobie na możliwość bezpośredniego poznania naszego ciągnika. Osobiście doświadczaj pierwszorzędnej produktywności, precyzji i komfortu podczas pracy z naszymi maszynami.
Zadzwoń do dealera już teraz i umów się na ekscytującą jazdę testową.

Znajdź dealera

Czas na wybór sprawdzonej skuteczności!

Dowiedz się więcej na temat znakomitej wydajności modelu John Deere 6215R podczas ostatnich testów*.

Zrób więcej, zużywając mniej paliwa!

Sterowanie sekcjami

Sterowanie sekcjami

Czego oczekujesz od wysokiej jakości wyświetlacza? Jeśli zależy Ci na obsłudze do 255 sekcji i pełnej certyfikacji ISOBUS AEF – mamy coś w zanadrzu. Jeżeli uważasz także, że zmienne dawkowanie i telematyka powinny być standardowymi rozwiązaniami w ciągniku, to odpowiednia maszyna dla Ciebie. Zaawansowane rolnictwo precyzyjne — to właśnie ciągniki John Deere serii 6R, 7R i 8R.

Poszukujesz jeszcze większego komfortu?

Nasze duże ciągniki mają wiele funkcji zapewniających wyższy komfort i produktywność, której oczekujesz.

duży ciągnik, czas na modernizację

Wielkość kabiny

Jeśli przestrzeń wokół Ciebie jest ograniczona, Ty możesz działać podobnie. Ponieważ Twoje zdrowie i samopoczucie to kluczowe czynniki wpływające na produktywność, znacznie powiększyliśmy kabinę pojazdów serii 6R –. Ma teraz 3,30 m³. Wspaniały sposób, by zacząć dzień pracy.

Active seat II z wbudowaną funcją masażu

Komfort siedziska

Rozluźnij się, zrelaksuj i odpręż po długich godzinach pracy. Zakończ dzień pracy w pełni odprężony w modelu serii 7R i 8R, który ma funkcje, bez których nie będziesz sobie już mógł wyobrażać życia: Active Seat II z proaktywną kompensacją ruchu siedziska, funkcją masażu, obrotem fotela 65°, 3 podnóżkami oraz systemem dźwiękowym 6.1 i zintegrowaną lodówką.

Lepsza widoczność

Lepszy widok

Opuszczona maska modeli 6M z krótką ramą znacznie zwiększa widoczność z przodu. Najbliższy widoczny punkt znajduje się zaledwie 6,5 m przed Tobą. Dzięki polu widzenia 180 ° 6M zapewnia doskonałą poprawę widoczności.**

 • Seria 6M

  Seria 6M

  Bezkonkurencyjna widoczność, niezrównana ładowność i niespotykana zwrotność.

  • Oczekuj więcej!
  Dowiedz się więcej
 • Seria 6R

  Seria 6R

  Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wyjątkowa widoczność, przyjazne dla użytkownika interfejsy sterujące oraz konsola CommandARM.

  • CommandPRO na pokładzie
  Dowiedz się więcej
 • Seria 7R

  Seria 7R

  Niska masa własna maszyny i wysoka moc znamionowa zapewniają wyjątkową gęstość mocy ciągnika 7R.

  • Przewieź więcej!
  Dowiedz się więcej
 • Seria 8R

  Seria 8R

  Duża moc znamionowa, sięgającą 458 KM z IPM, oraz wyjątkowa sprawność ciągnika z aż o 94% mniejszymi straty mocy, skutkują większą siłą uciągu.

  • Nie do zatrzymania!
  Dowiedz się więcej

*Test ciągników Chamber of Agriculture 2020 w Dolnej Saksonii (Niemcy); http://www.lwk-niedersachsen.de/

** Na podstawie wewnętrznych testów widoczności porównujących widok z perspektywy operatora do przodu i nad maską aż do poziomu gruntu, mierząc odległość od punktu na poziomie gruntu na wysokości operatora do punktu, w którym operator ’widzi poziom gruntu. Pomiar dokonany na podstawie odniesienia ISO siedziska dla modeli John Deere 6090M, 6100M, 6110M i 6120M.