NIEPOKONANE

Ochrona, wydajność i zysk: – odkryj funkcje najbardziej kompleksowej linii wszech czasów: zminimalizowane ugniatanie gleby1, nowa większa kabina2 z fotelem wyposażonym w funkcję masażu2, program gwarancji zużycia paliwa3 i zdalne monitorowanie maszyny z funkcją Expert Alerts do wszystkich modeli

Zależy Ci na maszynie o mocy powyżej 150KM wyposażonej w najnowsze rozwiązania rolnictwa precyzyjnego? Koniecznie zobacz naszą ofertę.Odkryj naszą linię pojazdów powyżej 150 KM

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
Jeśli Twoim priorytetem jest jak najmniejsze naruszanie gleby, seria 8RX będzie najlepszym wyborem. Idealne rozwiązanie do trudnych gleb i zboczy; gwarancja maksymalnego wykorzystania okien pogodowych.

Dowiedz się więcej

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT
Te dwugąsienicowe maszyny zapewniają największą siłę uciągu w linii prostej, bardzo wydajne przeniesienie momentu obrotowego i znakomitą zdolność do poruszania się po miękkim podłożu. Są przeznaczone na teren płaski oraz suchą, luźną glebę.

Dowiedz się więcej

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R
wybór idealny, jeśli potrzebujesz wszechstronnej maszyny, która doskonale sprawdzi się w polu i zachwyci na drodze. Seria 8R to najlepsze połączenie siły uciągu, niskich kosztów posiadania i niezawodnej wydajności.

Dowiedz się więcej

7R7R7R

7R

HeadingIcon

7R
Dzięki maks. 373 KM i nieco ponad 11 t masy 7R to gwarancja wyjątkowego przyspieszenia i wydajności na drodze. W celu wykonywania trudnych prac na polu EZ Balast można zainstalować z poziomu kabiny w kilka sekund.

Dowiedz się więcej

6R6R6R

6155R DO 6250R

HeadingIcon

6R
Jest wiele powodów przemawiających za ciągnikiem 6R: nowoczesne, zintegrowane rozwiązania technologiczne, wyjątkowa wydajność, przyjazne dla użytkownika interfejsy sterujące oraz konsola CommandARM nowej generacji.

Dowiedz się więcej

6M6M6M

6155M DO 6195M

HeadingIcon

6M
Oczekuj więcej: Skonstruowane z myślą o tych, których nie zadowala przeciętność. Solidny, mocny, prosty, lecz – zaawansowany i ekonomiczny w eksploatacji pojazd. Witamy w nowej serii 6M.

Dowiedz się więcejNiezrównane pod względem komfortu

Nasze duże ciągniki mają wiele funkcji zapewniających wysoki komfort i produktywność, której oczekujesz.2CommandPRO

CommandPRO

Opanowanie mocy dużych ciągników jest łatwe dzięki nowemu joystickowi CommandPRO4 wyposażonemu w 11 konfigurowalnych przycisków. Ten optymalny interfejs operatora sprawia, że każdy dzień pracy jest wygodniejszy i bardziej produktywny.

Active Seat II²

Active Seat II²

Nowy fotel Active Seat II korzysta z zawieszenia elektrycznego z technologią szybkiego reagowania, aby odizolować nawet 90% ruchów pionowych. Ciesz się wysoką jakością jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Serwis rozrywkowo-informacyjny²

Serwis rozrywkowo-informacyjny²

Najnowocześniejsze radio cyfrowe z ekranem dotykowym o przekątnej 6,5 cala’’ i funkcją Apple CarPlay oferuje liczne możliwości rozrywki. Całkiem nowy system audio z 6 głośnikami i mocnym głośnikiem niskotonowym, zaprojektowany przez wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie rozwiązań audio zapewnia dźwięk o jakości godnej hal koncertowych.

Koszt na godzinę

Niezrównany — koszt na godzinę pracy

Wyjątkowo niskie zużycie płynów, gwarancja wydajności i wyjątkowo wysokiej wartości odsprzedażowej To wszystko oznacza minimalne koszty na godzinę pracy. Dodatkowa zaleta: dzięki opcji przedłużenia gwarancji do 8 lat/8 000 godzin można cieszyć się pełnym spokojem ducha.

Gwarancja zużycia paliwa

Program gwarancji zużycia paliwa

Nasze zobowiązanie: gwarantowana oszczędność paliwa Albo zwrot pieniędzy5. Jeżeli Twoje zużycie paliwa przekroczy poziom określony w programie, zwrócimy Ci różnicę kosztów. Jeśli będzie ono niższe, wypłacimy Ci premię dwukrotnie większą od zaoszczędzonych kosztów. Gwarancja zużycia paliwa obejmuje ciągniki 6R, 7R i 8R w zakresie zastosowań na polu i w trybie transportowym.

Konserwacja i naprawa

Konserwacja i naprawa

Ciągniki John Deere to gwarancja niskich kosztów konserwacji. Oprócz tego umowy PowerGard chronią Cię przed nieoczekiwanymi kosztami napraw do 8 lat/8 000 godzin.

Amortyzacja

Amortyzacja

Wyższa cena zakupu nie oznacza wyższego kosztu posiadania. Jako uznana, globalna marka, John Deere buduje wysoce niezawodne ciągniki, które zachowują swoją wartość. Zapewnia to tym samym wyższą wartość odsprzedażową i niższy koszt amortyzacji.

Niepokonany
Niepokonany w zakresie rolnictwa precyzyjnego

Przyjmując koszty produkcji pszenicy na poziomie 450 €/ha, dzięki John Deere Connectivity Benefit można oszczędzić do 57 €/ha*.

Sterowanie sekcjami i bezpłatna opcja
AutoTrac SF1

214,14 zł/ha

Oszczędź do*

Bezprzewodowa komunikacja
pomiędzy biurem i maszyną

25,50 zł/ha

Oszczędź do*

Zdalny dostęp do wyświetlacza (Remote Display Access)
dzięki aplikacji mobilnej

6,02 zł/ha

Oszczędź do*

Sterowanie sekcjami

Aktywacja Premium lub Ultimate zawarta w pakietach rolnictwa precyzyjnego zapewnia sterowanie sekcjami 6 (Section Control6) i o wiele więcej. W połączeniu z naszym bezpłatnym sygnałem korekcyjnym SF1 oraz dokładnością między przejazdami 15 cm sterowanie sekcjami gwarantuje możliwość znacznej oszczędności kosztów.

Bezprzewodowa transmisja danych

Zawarta w naszych pakietach rolnictwa precyzyjnego funkcja JDLink Connect umożliwia bezprzewodowy transfer cennych informacji dotyczących obsługi z maszyny do konta John Deere Operations Center. Dostęp uzyskać można także za pośrednictwem aplikacji MyOperations. Dzięki temu, że te informacje są w zasięgu ręki, zaoszczędzisz sporo czasu.

Zdalny dostęp do wyświetlacza

Usługa Remote Display Access poprzez aplikację MyOperations umożliwia zdalne wspieranie operatorów w zakresie konfiguracji maszyny, regulacji ustawień i obsługi w taki sposób, jakby nasz ekspert znajdował się w kabinie. Oznacza to, że: zapewniamy szybszą pomoc mniej doświadczonym kierowcom, zapobiegając stracie czasu w szczytowym sezonie.

Oblicz teraz!

Kalkulator John Deere Financial

Oblicz szybko i łatwo poszczególne płatności za nowy ciągnik John Deere.

Oblicz teraz!

 

1 Ciągniki 8RX

2Ciągniki 7R, 8R, 8RT, 8RX

3 Ciągniki 6R, 7R, 8R

4Wymagana przekładnia AutoPowr

5 Program gwarantowanego zużycia paliwa oferują tylko biorący w nim udział dealerzy John Deere. Trwa on od 1 listopada 2019 r. do 31 października 2020 r. i obejmuje wszystkie nowe ciągniki serii 6R, 7R i 8R, zakupione lub nabyte w ramach leasingu w tym okresie, które nigdy wcześniej nie były przedmiotem sprzedaży detalicznej. Warunkiem udziału w programie jest wypełnienie zgłoszenia przy użyciu specjalnego formularza dostępnego online. Program gwarantowanego zużycia paliwa obejmuje użytkowanie maszyny podczas prac polowych i transportu (jazda powyżej 20 km/h), zgodnie z danymi zarejestrowanymi w systemie JDLink. Ten plan motywacyjny dotyczy pierwszego roku posiadania. John Deere zwróci klientom różnicę między średnim i docelowym zużyciem paliwa w trybie transportowym. Jeżeli zużycie jest wyższe niż docelowe, zwrot będzie oparty na liczbie dodatkowych litrów spalonej benzyny. Jeżeli jest niższe niż docelowe, zwrot będzie oparty na dwukrotności litrów zaoszczędzonej benzyny. Bonus za wydajność (poniżej wartości docelowej) jest ograniczony do maks. 3000 €. Zapytaj swojego dealera John Deere o szczegóły procesu rejestracji.

6Możliwość aktualizacji do SF3 i RTK

* Koszty pszenicy zgodnie z danymi Agribenchmark dla rynków: FR, UK, DE. Diesel/ha zgodnie z danymi Agribenchmark dla rynków: FR, UK, DE. Zgodnie z danymi w Lohnunternehmen 1/2010 ograniczenie kosztów za systemy naprowadzania z 15 cm wynosi 8%. W takim przypadku można porównywać różnicę tylko z mniej dokładnym sygnałem EGNOS 30 cm, więc korzyść to połowa z 8%, czyli 4%. Koszty prace zgodnie z danymi Agribenchmark dla rynków FR, UK, DE. Wzrost produktywności zgodnie z Landtechnik 6/2006 poprzez SF1 to 14% Znowu ‘porównanie dotyczy o połowę mniej dokładnego systemu EGNOS 30 cm, więc zysk to 14%/2 = 7%. Ograniczenie kosztów kontroli sekcji zgodnie z Profi Dec. 2012. Proszę zauważyć, im mniejsze pole i im mniej prostokątny jest jego kształt i im większa jest szerokość robocza osprzętu i im mniejsze indywidualne sekcje osprzętu, tym większe korzyści. W przypadku większych pól o prostokątnym kształcie korzyści z kontroli sekcji są minimalne.

Założenia:
Szybciej na polu: Wszystkie dane konfiguracyjne (klient, farma, pole, ciągnik i wymiary osprzętu, przesunięcia, produkty i operatorzy) zostały przygotowane w pliku w Setup Builder i bezprzewodowo przesłane do ciągnika. Dzięki temu po dotarciu na pole wszystkie konieczne do dokumentacji dane są już załadowane na wyświetlaczu i trzeba je tylko potwierdzić. Pozwala to oszczędzić 3 minuty podczas każdego rozpoczęcia pracy na polu. Koszty pracy to tylko założenie, mogą się różnić. Aby obliczyć koszt na hektar przyjmujemy, że gospodarstwo ma powierzchnię 100 ha. Gdybyśmy mieli 30 pól w gospodarstwie 300 ha wartość wynosiłaby 1 € / ha oszczędności zamiast 3 € / ha. Prace biurowe już wykonane: wszystkie dane są już zarejestrowane cyfrowo. Menedżer farmy‘ nie musi już kopiować papierowych arkuszy do systemu zarządzania gospodarstwem, wszystkie dane dokumentacji, w tym szczegóły, może pozyskać z Field Analyzer lub raportu agronomicznego. Może to zrobić w dogodnym dla siebie czasie, a w dowolnym momencie podejrzeć szczegóły w aplikacji MyOperations. A zatem: Aby obliczyć koszt na hektar przyjmujemy, że gospodarstwo ma powierzchnię 100 ha. Gdybyśmy mieli 30 pól w gospodarstwie 300 ha wartość wynosiłaby 1 € / ha oszczędności zamiast 3 € / ha.

Dodatkowe zalety aplikacji MyOperations:
– Zarządzanie flotą – stały nadzór przez cały czas: 50% mniej połączeń telefonicznych
– Decyzje oparte na faktach Nowa funkcja analizy
– zapewnia już 2 h oszczędności czasu/sezon dla menadżera farmy i pracowników sezonowych (70€/h kosztów pracy) Korzyści w zakresie oszczędności czasu: 1,40€/ha