Precision Farming Gaming

Połączenie gry z rolnictwem

John Deere zmierza w kierunku cyfrowego rolnictwa precyzyjnego

Oczekiwanie dobiegło końca: W dniu 19.04.2022 r. zostanie wydana aktualizacja do gry Farming Simulator 22

 
dotycząca rolnictwa precyzyjnego, a Ty należysz do pierwszych, którzy się o tym dowiedzą. Firma John Deere, we współpracy ze szwajcarską firmą Giants Software, zintegrowała tę technologię przyszłości z obecną wersją popularnej gry wideo. 

Pobierz teraz!

  • W bezpłatnym rozszerzeniu można się spodziewać wielu nowych, ciekawych funkcji, takich jak czujniki roślin, które wykrywają biomasę i zaopatrywanie roślin w azot (Crop Sensor), zakup map glebowych, które pokazują zaopatrzenie gleb w składniki odżywcze (Soil Map Purchase), a tym samym oszczędzają czasochłonnego pobierania próbek gleby, a także zwalczanie chwastów ze wsparciem kamer, aby zawsze stosować herbicydy tylko tam, gdzie rzeczywiście rosną chwasty (Variable Rate Weed Control). A poza tym dzięki opcji See & SprayTM firma John Deere oferuje tę funkcję również dla maszyn fizycznych.

    Pobierz teraz!

    Precision Farming Gaming
  • Rolnictwo precyzyjne ma zachwycać nie tylko w świecie wirtualnym, ale również przy realnej pracy. Wiedza zdobyta w grze może nie tylko przyczynić się do rozwoju wirtualnego biznesu, ale może być również łatwo zastosowana w rzeczywistych warunkach.

    Pobierz teraz!

    Precision Farming Gaming
John Deere zawiesza udział w FSL na sezon 22/23

John Deere zawiesza udział w FSL na sezon 22/23

Po wielokrotnych występach w Farming Simulator League John Deere zdecydowało się nie brać udziału w nadchodzącym sezonie. Nasza drużyna będzzie dalej z nami współpracować i weźmie udział w wybranych wydarzeniach.

Oczywiście będziemy również dalej współpracować z Giants Software, aby dostarczyć naszej społecznosci nowe maszyny do Farming Simulator.

Precision Farming DLC

Niech dobre czasy trwają zawsze — FS22 i DLC Precision Farming

Symulator rolnictwa powraca w tym roku! Farming Simulator 22 powróci 22 listopada 2021 roku. Oprócz nowych funkcji na użytkowników czeka w grze liczny nowy sprzęt John Deere.

Dodatkowo projekt rolnictwa precyzyjnego Precision Farming Project, zainicjonowany przez firmę John Deere i sfinansowany przez EIT Food, ma swoją kontynuację w postaci nowej, ulepszonej zawartości do pobrania (DLC) do FS22.

Podsumowanie rozgrywek PGA Farming Simulator League dla fanów

Podsumowanie rozgrywek PGA Farming Simulator League dla fanów

Rozgrywki Farming Simulator League to gratka nie tylko dla zawodowców. Na naszej stronie internetowej każdy mógł zasygnalizować swoją chęć wzięcia udziału w wirtualnej potyczce na polu. Z licznych zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzców, którzy stanęli w szranki u boku naszej oficjalnej drużyny John Deere. Gracze wystąpili na scenie głównej podczas niedzielnych zawodów i otrzymali pamiątkowe gadżety. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji pod naszym postem

Galeria zdjęć

Czapeczki John Deere i artykuły dla fanów

Gdzie można zakupić czapeczki John Deere i inne artykuły dla fanów? Oczywiście w naszym sklepie internetowym!

DateEvent nameCity / CountryResult

LIP 23 – LIP 24 2022

FARMCON

Niemcy

JAN 16 - JAN 17, 2021

ONLINE TOURNAMENT #1

Online

5 - 8

FEB 6 - FEB 7, 2021

ONLINE TOURNAMENT #2

Online

2

MAR 13 - MAR 14, 2021

ONLINE TOURNAMENT #3

Online

5 - 8

APR 17 - APR 18, 2021

ONLINE TOURNAMENT #4

Online

MAY 15 - MAY 16, 2021

ONLINE TOURNAMENT #5

Online

Top 16

JUL 15 - JUL 16, 2021

FARMCON21

Online

Top 16

AUG 14 - AUG 15, 2021

Studio

Erlangen, Germany

Top 16

SEP11 - SEP 12, 2021

Hörmann

Buchloe, Germany

3 - 4

OCT 2 - OCT 3, 2021

Herofest

Bern, Switzerland

Top 16

NOV 13 - NOV 14 2021

FSL Championship Group Stage

Online

Top 16

Przyczyny dołączenia John Deere do branży e-sport są oczywiste: przede wszystkim jest to atrakcyjność niezwykle szczegółowego symulatora rolnictwa zarówno w branży rolniczej jak i poza nią. Towarzyszy temu bardzo wysoka akceptacja maszyn John Deere w Farming Simulator, jak również coraz silniejsze przenikanie się świata realnego z wirtualnym.