John Deere Expert Check 7+

Expert Check

Expert Check 7+ — Długa żywotność Twoich maszyn John Deere

Starsze lub rzadziej używane maszyny również powinny być utrzymywane w jak najlepszym stanie. Expert Check7 + to opłacalny sposób na utrzymanie ich odpowiedniego stanu. Specjalnie zaprojektowane i przetestowane usługi oraz efektywne kosztowo rozwiązania zapewniają większy czas sprawności operacyjnej, poprawiają komfort i bezpieczeństwo.

machinery-img

Utrzymuj sprawność sprawdzonych maszyn

Nasze maszyny są zbudowane z myślą o długiej pracy, dlatego oferujemy tę specjalną usługę opracowaną z myślą o maszynach 7-letnich i starszych. Kontrole informują o stanie starej, dobrej maszyny i oferują wiele rozwiązań w zakresie części różniących się kosztami i wykorzystaniem. Lepiej rozwiązywać problemy, zanim się pojawią. Efektywny sposób na zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów.  ExpertCheck 7+ jest dostępny w przypadku ciągników, kombajnów, samojezdnych sieczkarni polowych, opryskiwaczy i pras.

expert-check-7+-machinery

Expert Check 7+ do wszystkich maszyn

Ciągniki, kombajny, opryskiwacze: jeśli masz 7-letnie lub starsze maszyny John Deere, usługa Expert Check 7+ jest właściwym wyborem. Zdecyduj szybko i łatwo, jakie prace konserwacyjne chcesz przeprowadzić na podstawie wyników dostarczonych Ci przez naszych ekspertów. W ten sposób maszyna będzie nadal zapewniać najlepsze rezultaty pracy.

manufacturing-area

Expert Check — Zupełnie jak nowy

Twoja maszyna jest wciąż stosunkowo nowa lub jeszcze nie ma 7 lat? Nawet w takiej sytuacji przeprowadzenie przeglądu w odpowiednim momencie może zaoszczędzić dużo pieniędzy. Po ciężkim sezonie roboczym trzeba wykonać przegląd Twojej podstawowej maszyny, aby była do pracy w kolejnym. Nasi eksperci przeprowadzają kontrole, aby upewnić się, że każda część może pracować tak, jakby była nowa. Sprawdzona fabrycznie lista kontroli obejmuje wszystkie elementy istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i czasu sprawności operacyjnej. Aby dowiedzieć się więcej o naszym ogólnym Expert Check, wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Korzyści dla Ciebie

Technik

Czas sprawności operacyjnej

Nasza dokładny przegląd gwarantuje, że maszyna jest dostępna wtedy, gdy jej potrzebujesz.

pracownik

Zmniejszenie kosztów eksploatacji

Dzięki Expert Check 7+ i informacjom z wielu maszyn naszej produkcji możemy skorzystać z wielu dostępnych rozwiązań w zakresie części zamiennych takich jak części oryginalne, zamienniki od John Deere i części regenerowane. Rezultat: obniżenie kosztów zakupu części nawet o 40%, a także duże korzyści płynące z konserwacji zapobiegawczej: Znacząca redukcja ryzyka wystąpienia uszkodzeń wtórnych!

optimal-safety

Optymalne bezpieczeństwo

Nasi technicy przeszli przez kompleksowe szkolenia i mają długoletnie doświadczenie w przeglądach i konserwacji maszyn John Deere. Znajdą każdy problem potencjalnie zagrażający Twojemu bezpieczeństwu.

more-comfort

Większa wygoda

Sprawdzimy zawieszenie kabiny, akumulator, klimatyzację, zawieszenie i ustawienie siedziska, aby zapewnić Ci optymalny komfort podczas długich dni roboczych!

Niedrogie części

silnik

Reman

Regenerowane części John Deere (REMAN) są zrównoważonym wyborem: Ciesz się niższą ceną, bez pogorszenia jakości. 

parts

Alternatives by John Deere

Niedroga alternatywa zatwierdzona przez John Deere, aby utrzymać sprawność maszyn używanych rzadziej niż podstawowy sprzęt. Oszczędzaj mądrze.

Dodatkowe informacje

Connected Support™

Zapewniaj sukces swojej firmy. Usługa Connected Support wykrywa potencjalne problemy i może nawet powiadomić dealera o możliwośći ich rozwiązania za pomocą diagnostyki w czasie rzeczywistym. Pomaga utrzymać sprawność Twojego sprzętu.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania w ofercie John Deere Financial

Dzięki długotrwałej współpracy z naszymi klientami nie tylko znamy ich biznes, ale także rozumiemy specyficzne wymagania związane z finansowaniem. Mamy rozwiązania, jeśli chodzi o zakup, leasing lub wynajem maszyny.

Dowiedz się więcej

Stellar Support

Twój portal z dziedziny rolnictwa precyzyjnego zapewnia najnowsze oprogramowanie, instrukcje obsługi i szkolenia. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować wyniki swojej firmy i mieć zawsze aktualne dane.

Dowiedz się więcej