Expert Check

Expert Check - Gwarantowna wydajność

Dłuższy czas sprawności operacyjnej, maksymalne osiągi i niższe koszty dla każdego typu maszyny. Dzięki przeglądom Expert Check John Deere można przygotować maszyny na nadchodzący sezon.

Zapobiegaj konieczności napraw

Zapobiegaj konieczności napraw

Kontrola w odpowiednim momencie może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy. Po ciężkim sezonie roboczym trzeba wykonać przegląd Twojej maszyny, aby była gotowa do pracy w kolejnym. Nasi eksperci przeprowadzają kontrole, aby upewnić się, że każda część może płynnie pracować. Sprawdzona fabrycznie lista kontroli obejmuje wszystkie elementy istotne pod względem bezpieczeństwa i czasu sprawności operacyjnej.

Expert check7+

Expert Check 7+

Nasze maszyny są zbudowane z myślą o długiej pracy, dlatego oferujemy tę specjalną usługę opracowaną z myślą o maszynach, których nie ma w Twojej podstawowej flocie. Dzięki przeglądom sprawdzisz stan swojej niezawodnej maszyny i dowiesz się o wielu rozwiązaniach w zakresie części różniących się kosztami oraz wykorzystaniem. Lepiej rozwiązywać problemy, zanim się pojawią. Efektywny sposób na zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów. Ponadto maksymalizuje wartość odsprzedaży maszyny.

Expert Check dla wszystkich typów maszyn

Expert Check dla wszystkich typów maszyn

Nasza usługa Expert Check jest dostępna dla ponad 30 modeli maszyn Deere, takich jak ciągniki, kombajny, prasy do belowania, opryskiwacze, sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych i samojezdne sieczkarnie polowe. Zapewnij sobie maksymalną dyspozycyjność i wydajność oraz niskie koszty bez względu na wiek maszyn!

czas sprawności operacyjnej

Czas sprawności operacyjnej

Zmaksymalizuj dostępność sprzętu, redukując przestoje nawet o 90%. Zapewnimy, że Twoje maszyny będą działać sprawnie, a Ty poświęcisz się temu, co najważniejsze — swojemu biznesowi.

Koszty eksploatacji

Koszty eksploatacji

Zapobiegaj wszelkim uszkodzeniom dodatkowym i obniżaj koszty eksploatacji dzięki kontrolom prewencyjnym przeprowadzanym przez naszych profesjonalnych techników. Przyjrzą się uważnie używanemu ciągnikowi John Deere, jeśli coś nie działa idealnie.

Komfort

Komfort

Uzyskaj maksymalny komfort dzięki kontroli kabiny i systemu zawieszenia przedniej osi, aby zapewnić płynną i komfortową jazdę, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Unikaj przestojów

Unikaj przestojów

Podczas zbierania upraw nie ma czasu na przestoje. Technicy John Deere są regularnie szkoleni i mają dostęp do narzędzi fabrycznych, analiz i oprogramowania do analizy stanu i potrzeb maszyn. Może to obniżyć ryzyko przestojów nawet o 90%.

Doskonałe wyniki

Doskonałe wyniki

Wydajność sprzętu sezonowego jest kluczem do zagwarantowania najlepszych wyników pracy: optymalnej jakości cięcia w samojezdnych sieczkarniach polowych, wydajności młócenia i oddzielania w kombajnie, schematu rozpylania i precyzja opryskiwacza, a także jakości i równości belowania w prasie rolującej.

Niższy koszt eksploatacji

Niższy koszt eksploatacji

Luźny napinacz może wpływać na pas i koło pasowe napędu, powodując konieczność większej liczby napraw. Lepiej zatrzymać tę reakcję łańcuchową we właściwym momencie i uniknąć przestojów dzięki Expert Check firmy John Deere

czas sprawności operacyjnej

Czas sprawności operacyjnej

Zmaksymalizuj dostępność sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych, redukując czas przestoju nawet o 90%. Zapewnimy, że Twoje maszyny będą działać sprawnie, a Ty poświęcisz się temu, co najważniejsze — swojemu biznesowi.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Oczywiście najważniejsi są Twoi pracownicy i Twoje bezpieczeństwo. Bądźcie bezpieczni i korzystajcie z Expert Check firmy John Deere, aby sprawdzić oświetlenie, fotel, pasy bezpieczeństwa, ekrany ochronne, hamulce, ładowarki, śruby kół i wiele innych kwestii bezpieczeństwa.

Wydajność

Wydajność

Twoja działka jest Twoim najcenniejszym kapitałem. Zasługuje więc na dobre traktowanie. Kontrole Expert Check firmy John Deere zapewniają znakomitą jakość wyposażenia do pielęgnacji terenów zielonych.

Stosujemy usługę Expert Check dla wszystkich naszych maszyn do żniw i zbiorów. Dzięki dokładnej kontroli mamy pewność, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Dodatkowe informacje

Connected Support™

Zapewniaj sukces swojej firmy. Usługa Connected Support wykrywa potencjalne problemy i może nawet powiadomić dealera o możliwośći ich rozwiązania za pomocą diagnostyki w czasie rzeczywistym. Pomaga utrzymać sprawność Twojego sprzętu.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania w ofercie John Deere Financial

Dzięki długotrwałej współpracy z naszymi klientami nie tylko znamy ich biznes, ale także rozumiemy specyficzne wymagania związane z finansowaniem. Mamy rozwiązania, jeśli chodzi o zakup, leasing lub wynajem maszyny.

Dowiedz się więcej

Stellar Support

Twój portal z dziedziny rolnictwa precyzyjnego zapewnia najnowsze oprogramowanie, instrukcje obsługi i szkolenia. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować wyniki swojej firmy i mieć zawsze aktualne dane.

Dowiedz się więcej