Expert Check 7+

Expert Check

Utrzymaj swoją maszynę John Deere w najlepszej kondycji. Zarezerwuj przegląd Expert Check!

Niniejsza usługa przeglądu to idealne rozwiązanie, jeżeli Twój ciągnik ma więcej niż 7 lat. W ramach Expert Check 7+ otrzymasz szczegółowe sprawozdanie o stanie swojego ciągnika. Otrzymasz szczegółowe zalecenia w zakresie wykonania potencjalnych napraw z wykorzystaniem części John Deere Original, Alternative lub Reman. W ten sposób możesz utrzymać wysoką wydajność swojego ciągnika przy zachowaniu niskich kosztów pracy.

Znajdź dealera

 • Czas sprawności operacyjnej

  Czas sprawności operacyjnej

 • Zmniejszenie kosztów eksploatacji

  Zmniejszenie kosztów eksploatacji

 • Optymalne bezpieczeństwo

  Optymalne bezpieczeństwo

 • Większa wygoda

  Większa wygoda

 • Kombajny

  Czy Twój kombajn pracował sumiennie przez minione lata? Upewnij się, że nadal tak będzie. Niech Expert Check 7+ stanie się kamieniem węgielnym Twojej corocznej konserwacji.

  Kombajny
 • Sieczkarnie polowe

  Co roku rozdrabnianie odkłada swoje piętno na Twojej sieczkarni polowej, ale ta nadal się trzyma. Przeprowadź przegląd Expert Check 7+ i przygotuj się na bezproblemową pracę w następnym sezonie.

  Sieczkarnie polowe
 • Prasy

  Twoja prasa jest z tobą od lat na dobre i na złe. Wydłuż jej wydajne życie, corocznie przeprowadzając przegląd Expert Check 7+.

 • Opryskiwacze

  Twój spryskiwacz to złożone urządzenie. Przegląd Expert Check 7+ umożliwia jego doskonałą pracę w sposób zapewniający zgodność z takimi przepisami krajowymi jak NSTS, SKL i JKI nawet w przypadku starszego modelu.

  Opryskiwacze
pakiety kompleksowe

wszystko, czego potrzebujesz w jednej cenie

Ceny wszystkich pakietów kompleksowych pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Po poznaniu wyników przeglądu przez eksperta podejmujesz decyzję, jakie prace mamy wykonać – za jedną stałą cenę, która obejmuje wszystkie części i robociznę.

Certyfikowana jakość

Certyfikowana jakość

Części Alternatives John Deere to najlepszy wybór dla maszyn, które nie są eksploatowane z dużą intensywnością jako Twój główny sprzęt. Niniejsze części o konkurencyjnych cenach również podlegają procesowi certyfikacji w John Deere, zapewniającemu, że będą one zawsze pasować lepiej niż części innych producentów.

Rejestracja w usłudze wiadomości cyfrowych

Więcej niż biuletyn — rejestracja w usłudze wiadomości cyfrowych

Zarejestruj się w naszej usłudze wiadomości cyfrowych, aby być na bieżąco z nowymi artykułami na blogu, nowościami, działaniami specjalnymi i ekskluzywnymi ofertami!

Zarejestruj się!

Tematy pokrewne

6M-ec

Expert Check

Czy Twoja maszyna ma mniej niż siedem lat? Tu znajdziesz swój przegląd Expert Check.

kliknij i odbierz

Kliknij i odbierz

Zamawianie części nigdy nie było tak proste! Wszystkie potrzebne Ci części dostępne za jednym kliknięciem.