JDLinkTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • System telematyczny John Deere JDLink
  • Wizualizuj i porównuj dane maszyny w obrębie całej floty John Deere, a nawet w ramach kilku organizacji Operations Center John Deere.

Skuteczny przegląd danych maszyny w czasie rzeczywistym

Dane maszyny w czasie rzeczywistym pokazują jej wydajność i umożliwiają optymalizację. Oprócz danych maszyny na żywo (np. zużycie paliwa lub obciążenie silnika) pozycje maszyny w czasie rzeczywistym dla całej floty są widoczne z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Kody problemów diagnostycznych maszyn John Deere umożliwiają proaktywną konserwację maszyn w czasie rzeczywistym i pozwalają ograniczyć jej koszty.

Machine Analyzer

Analizator maszyny

Aplikacja analizator maszyny wizualizuje dane zgromadzone z maszyn.

Dane agronomiczne z wyświetlaczy maszyn John Deere

John Deere wykorzystuje odpowiedni format danych w celu synchronizacji danych dokumentacji z organizacją Operations Center w czasie rzeczywistym. Co 30 sekund do Operations Center przesyłany jest pakiet danych. Ta synchronizacja umożliwia śledzenie na żywo postępów prac w aplikacji Operations Center mobile. Synchronizacja danych dokumentacyjnych na żywo jest możliwa dzięki naszym wyświetlaczom 4. generacji. Są one zintegrowane z maszynami John Deere i dostępne jako uniwersalne rozwiązanie do innych marek maszyn.