Technologia rolnictwa precyzyjnego: Podstawy

Rolnictwo inteligentne: Podstawy
Inteligentne wyświetlacze

Inteligentne wyświetlacze

Nasze intuicyjne wyświetlacze z ekranem dotykowym to mózgi technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere. Są zgodne z ISOBUS, mają proste menu i ekrany z możliwością dostosowania.

Odbiorniki StarFire™

Odbiorniki StarFire™

Zaprojektowane i wykonane przez nas, odbiorniki satelitarne StarFire™ wykorzystują naszą własną światową sieci stacji referencyjnych i zapewniają doskonałą dokładność sygnału

Łączność JDLink™

Łączność JDLink™

JDLink™ zapewnia dwukierunkową łączność do automatycznego przesyłania danych uprawy i maszyny do John Deere Operations Center™ oraz do zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

Platforma John Deere Operations Center™ bezpiecznie przechowuje wszystkie dane dotyczące upraw i urządzeń. Dane dostępne z dowolnego urządzenia można udostępniać ponad 200 partnerom oprogramowania inteligentnego rolnictwa, aby ułatwić podejmowanie decyzji.

Pełna integracja

Pełna integracja

Wszystkie nasze podzespoły są wymienne i nawet, jeśli maszyna nie jest zielono-żółta, nadal można korzystać z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Wszystkie podzespoły i oprogramowanie są tworzone przez nas. Zaprojektowane we współpracy z rolnikami i dla rolników – są łatwe w użyciu i stworzone z myślą o długiej żywotności.

Wymierna rentowność

Wymierna rentowność

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w John Deere Operations CenterTM w celu przeprowadzania szczegółowej analizy wydajności maszyn, plonów i innych parametrów, które pomogą w zwiększeniu rentowności.