Odbiornik StarFire 7000 i sygnałyTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • Zaawansowany moduł kompensacji terenu (TCM)
  • Wiele konstelacji (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
  • SF1: Dokładność ± 15 cm
  • SF-RTK: Dokładność i powtarzalność: ± 2,5 cm i 5-letnia powtarzalność
  • RTK: Stacja bazowa lub Mobile RTK, w tym RTK Extend – 14 dni
PLACEHOLDER ALT TEXT

Wprowadź swój biznes na nowy poziom

Pierwszy krok do rozwiązań rolnictwa precyzyjnego John Deere zaczyna się od odbiornika StarFire 7000 w wersji zintegrowanej lub uniwersalnej. Odbiornik StarFire™ 7000 oferuje większą dokładność, krótsze czasy aktywacji i rokroczną 5-letnią powtarzalność. Oznacza to mniej oprzyrządowania, krótsze czasy regeneracji po zaistnieniu efektu cienia i pewność, że linie prowadzenia i granice nie będą się zmieniać z roku na rok. Wraz z rosnącą rolą dokładności i powtarzalności w celu uzyskiwania dokładności w uprawach kolejnych roślin, StarFire™ 7000 oferuje funkcję zaawansowanej kalibracji TCM. Dzięki zwiększonej liczbie części serwisowych nowy odbiornik StarFire™ zapewnia zrównoważoną i ekonomiczną funkcjonalność.

/6r-tractor-img

Jeszcze lepszy sygnał SF1

W StarFire™ 7000 ulepszyliśmy nasz sprawdzony w terenie sygnał SF1 klasy podstawowej. Odbiornik StarFire‘ 7000 Ponieważ jest kompatybilny z sygnałami z czterech konstelacji satelitów (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), więc dostrzega więcej satelitów na niebie. To sprawia, że jest mniej podatny na efekty zacienienia, utrzymując naszą renomowaną dokładność ±15 cm między przejazdami.

starfire-7000

Nowy sygnał SF-RTK

Nowa korekcja SF-RTK zapewnia lepszą dokładność wynoszącą ±2,5 cm między przejazdami i powtarzalność między sezonami przez 5 lat. Przy czasie pobierania do trzech razy krótszemu niż w odbiorniku SF6000 korzystającym z SF3. Dzięki systemowi SF-RTK można szybciej rozpocząć pracę po przyjeździe na pole i skorzystać ze 100% lepszego pokrycia przy znacznie zmniejszonych efektach zacienienia.

6r-tractor-view

Radio RTK i Mobile RTK

Odbiornik StarFire 7000™ jest kompatybilny ze sprawdzonym w terenie systemem John Deere Radio RTK i modemem 4G LTE Mobile RTK, dlatego można wybrać najlepszą opcję lokalną.

Wyświetlacz SF7000

Skuteczna ochrona przed kradzieżą

Dla odbiorników StarFire7000™ dostępne są dwie funkcje zabezpieczające przed kradzieżą: kod PIN i zestaw blokady.

Zabezpieczenie kodem PIN umożliwia aktywację i odblokowanie odbiornika za pomocą unikalnego czterocyfrowego kodu PIN. Po aktywacji tylko użytkownicy znający kod PIN mogą korzystać z maszyny. Aby zapobiec nieupoważnionemu wymontowaniu odbiornika StarFire™ 7000 z maszyny, można go również zabezpieczyć za pomocą zestawu blokady mechanicznej. Ewentualnie można wymontować uniwersalne podzespoły z maszyny po zakończeniu pracy i zabezpieczyć je do momentu następnego użycia.

Rolnictwo precyzyjne

Technologia rolnictwa precyzyjnego

Dowiedz się, w jaki sposób różne technologie rolnictwa precyzyjnego John Deere mogą pomóc Ci w różnych pracach rolniczych.