Odbiornik StarFire 6000 i sygnałyTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • SF1, GLONASS i moduł kompensacji terenu (TCM) w wersji podstawowej
  • Potrójna dokładność StarFire
  • Powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie
  • RTK Extend – 14 dni
PLACEHOLDER ALT TEXT

Poprowadź swój biznes do sukcesu

Przygodę z rolnictwem precyzyjnym John Deere warto rozpocząć od nowego odbiornika StarFire 6000 lub zintegrowanej wersji, która jest dostępna jako wyposażenie opcjonalne w naszych nowych ciągnikach 7R i 8R w roku modelowym 2020. Do jego zalet należy nowy dynamiczny wygląd, wyposażenie w urządzenie chroniące przed kradzieżą, łatwość konserwacji i, co najważniejsze, rozszerzony zakres sygnału. Umożliwia to szybsze przygotowanie do pracy na polu oraz zapewnia większą dokładność i jeszcze lepszą stabilność sygnału.

Odbiornik StarFire 6000 śledzi sygnał korekcyjny z aż 3 satelitów jednocześnie, dzięki czemu oferuje najlepszy sygnał korekcyjny i 3 razy większe pokrycie w porównaniu z sygnałem odbiorników poprzednich generacji. Odbiornik zawsze aktywnie wybiera najlepszy sygnał i w razie zmiany warunków przełącza się o 80% szybciej na satelitę geostacjonarnego z najlepszym sygnałem.

Lepszy sygnał SF1

Lepszy sygnał SF1

Nasz znakomity sygnał poziomu podstawowego pozwala korzystać z dokładności ±15 cm między przejazdami, przy ±23 cm wcześniej. Jest on bezpłatny i korzysta z sygnałów z satelitów GPS i GLONASS do pozycjonowania.

Następny poziom: sygnał SF3

Następny poziom: sygnał SF3

Sygnał SF3 przekłada się na niesamowitą dokładność wyznaczania położenia między przejazdami — aż ±3 cm, z powtarzalnością w okresie 9 miesięcy. Czas pobierania jest nawet 4 razy krótszy niż w przypadku sygnału SF2, dzięki czemu można skupić się bardziej na pracy w polu, zamiast czekać na sygnał nawrotu lub ryzykować gorszą jakość ustalania pozycji.

najwyższa dokładność i powtarzalność

Najwyższa dokładność i powtarzalność

RTK jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej działalności rolniczej. Uzyskasz pełną dokładność w mniej niż minutę. Wystarczy raz zapisać granice pola. Zwiększysz produktywność i komfort, pracując na całej szerokości w każdych warunkach. Możesz też korzystać z takich funkcji, jak śledzenie według granicy i doskonała wydajność sterowania sekcjami. Możesz wreszcie w pełni korzystać z zaawansowanych rozwiązań, takich jak AutoPath i AutoTrac Turn Automation.

Skuteczna ochrona przed kradzieżą

Skuteczna ochrona przed kradzieżą

Dla odbiorników StarFire6000™ dostępne są dwie funkcje zabezpieczające przed kradzieżą: kod PIN i zestaw blokady.

Zabezpieczenie kodem PIN umożliwia aktywację i odblokowanie odbiornika za pomocą unikalnego czterocyfrowego kodu PIN. Po aktywacji tylko użytkownicy znający kod PIN mogą korzystać z maszyny. Aby zapobiec nieupoważnionemu wymontowaniu odbiornika StarFire™ 6000 z maszyny, można go również zabezpieczyć za pomocą zestawu blokady mechanicznej. Ewentualnie można wymontować uniwersalne podzespoły z maszyny po zakończeniu pracy i zabezpieczyć je do momentu następnego użycia.

Rolnictwo precyzyjne

Technologia rolnictwa precyzyjnego

Dowiedz się, w jaki sposób różne technologie rolnictwa precyzyjnego John Deere mogą pomóc Ci w różnych pracach rolniczych.