Odbiornik StarFire 7000 i sygnałyTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • Zaawansowany moduł kompensacji terenu (TCM)
  • Wiele konstelacji (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
  • SF1: Dokładność ± 15 cm
  • SF-RTK: Dokładność i powtarzalność: ± 2,5 cm i 5-letnia powtarzalność
  • RTK: Stacja bazowa lub Mobile RTK, w tym RTK Extend – 14 dni

Wprowadź swój biznes na nowy poziom

Pierwszy krok do rozwiązań rolnictwa precyzyjnego John Deere zaczyna się od odbiornika StarFire 7000 w wersji zintegrowanej lub uniwersalnej. Odbiornik StarFire™ 7000 oferuje większą dokładność, krótsze czasy aktywacji i rokroczną 5-letnią powtarzalność. Oznacza to mniej oprzyrządowania, krótsze czasy regeneracji po zaistnieniu efektu cienia i pewność, że linie prowadzenia i granice nie będą się zmieniać z roku na rok. Wraz z rosnącą rolą dokładności i powtarzalności w celu uzyskiwania dokładności w uprawach kolejnych roślin, StarFire™ 7000 oferuje funkcję zaawansowanej kalibracji TCM. Dzięki zwiększonej liczbie części serwisowych nowy odbiornik StarFire™ zapewnia zrównoważoną i ekonomiczną funkcjonalność.

SF7000 R2G034051

Lepszy sygnał SF1

Dzięki SF7000™ znowu poprawiliśmy nasz podstawowy sygnał SF1. Odbiornik StarFire™ 7000, kompatybilny z sygnałami z czterech konstelacji satelitów (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), dostrzega więcej satelitów na niebie. Dzięki temu jest w mniejszym stopniu podatny na efekt cienia. Korzystasz z dokładności przejazdu na poziomie ± -15 cm.

SF7000 R2G034330

Najlepszy poziom w historii: Sygnał SF-RTK

Nowy sygnał korekcyjny SF-RTK zapewnia dokładność ± -2,5 cm między przejazdami — czyli nawet 3 razy szybciej niż w przypadku sygnału SF3 poprzedniej generacji. Możesz szybciej rozpocząć prace po przybyciu na pole. SF-RTK zapewnia lepsze o 100% pokrycie sygnałem, znacznie zmniejszając efekt cienia

Chociaż sygnał korekcyjny SF-RTK jest przekazywany przez satelitę, to zapewnia rokroczną gwarantowaną na 5 lat powtarzalność. W ten sposób możesz wykonywać wiele przejazdów nie tylko w trakcie sezonu, ale też przez okres pięciu lat, zawsze po tych samych liniach prowadzenia. Dzięki temu nasiona i nawóz zostają dokładnie umieszczone dokładnie w tych samych miejscach, gdzie wcześniej dokonałeś siewu, bez ryzyka przesunięcia linii lub konieczności ponownego mapowania granic.

SF7000 R2G030268

Stacja bazowa RTK & Mobile RTK

Oprócz SF-RTK odbiornik StarFire™ 7000 jest nadal kombatybilny z dobrze znaną stacją bazową RTK i modemem LTE RTK oferowanym przez John Deere.

SF7000 R2G024563

Zwiększona ochrona przed kradzieżą

W postaci kodu zabezpieczającego i zestawu blokady oferujemy dwie funkcje chroniące odbiorniki StarFire™ 7000 przed kradzieżą.

To rozwiązanie umożliwia włączenie funkcji zabezpieczającego kodu PIN i skonfigurowanie unikatowego czterocyfrowego kodu służącego do włączania i odblokowywania urządzenia, podobnie jak w urządzeniach przenośnych. Włączenie tego kodu sprawi, że tylko osoby mające zdefiniowany kod PIN do urządzenia będą mogły uzyskać do niego dostęp po uruchomieniu.

Uniwersalny odbiornik StarFire™ 7000 można dodatkowo chronić za pomocą zestawu blokady uniemożliwiającego nieuprawnione zdemontowanie odbiornika z maszyny.