Seria R900i

R900i Hero

Skonstruowane dla Ciebie.

Cztery rozmiary zbiornika o pojemności od 4400 do 7500 litrów, opcje podwójnie lub potrójnie składanej belki opryskowej o długości od 24 do 40 metrów i obsługa ISOBUS w zestawie. Model R900i gwarantuje najwyższą wydajność w uprawach rzędowych o wysokiej wartości, takich jak ziemniaki czy buraki cukrowe.

PowrSpray™

PowrSpray™

PowerSpray™ w R900i oferuje wyjątkowy, 2-obwodowy system zapewniający szybsze napełnianie, większą dokładność, intensywne mieszanie oraz szybkie i skuteczne płukanie. System bezpośredniego sterowania dawką błyskawicznie reaguje na zmiany prędkości lub sekcji, eliminując problem zbyt dużego lub zbyt małego dawkowania. Podczas oprysku ze zmienną dawką regulacja jest niemal natychmiastowa.

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami przekłada się na wydajną, miejscową aplikację środka ochrony roślin z opryskiwaniem punktowym. Możesz zaoszczędzić nawet 5% na zakupie środków ochrony roślin – czyli do 6 EUR/ha1 . Sterowany elektronicznie system osiąga swój pełny potencjał, gdy jest używany w połączeniu z PowrSpray™.

Rozstaw dysz co 25 cm

Rozstaw dysz co 25 cm

Dzięki rozstawowi dysz co 25 cm można obniżyć wysokość belki, aby zmniejszyć znoszenie, bez uszczerbku dla spektrum kropli, zachować drobną wielkość kropli i zminimalizować znoszenie.

TwinSelect

TwinSelect

Wymiana dysz zależnie od warunków atmosferycznych lub przejście z oprysku środkami ochrony roślin na nawozy jest bardzo proste – wystarczy nacisnąć przycisk w TwinSelect. Opcja ta pozwala na oszczędność czasu, zwiększenie elastyczności, a także pomaga stosować docelową dawkę niezależnie od prędkości opryskiwania.

  • Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

    Dzięki łatwemu podłączaniu do dowolnego systemu zamkniętego obiegu można niemal zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin. Napełnianie i płukanie odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników za pomocą adaptera powszechnie stosowanego przez producentów środków ochrony roślin.

    Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu
  • TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

    Dzięki systemom TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro belka znajduje się zawsze w odpowiednim miejscu do zapewnienia optymalnego pokrycia. Czujniki przeznaczone do pracy w trybie hybrydowym pomagają ustawić belkę opryskową prawidłowo w każdym momencie – utrzymując stałą wysokość oprysku w celu zmniejszenia przechyłu, zwiększenia prędkości oraz zredukowania stresu operatora.

    TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

MODELZBIORNIK CIECZY ROBOCZEJSZEROKOŚĆ BELKI OPRYSKOWEJWYDATEK POMPY

4400 l

24–40 m

1200 l/min przy napełnianiu, do 1000 l/min przy aplikacji

5200 l

24–40 m

1200 l/min przy napełnianiu, do 1000 l/min przy aplikacji

6200 l

24–40 m

1200 l/min przy napełnianiu, do 1000 l/min przy aplikacji

7500 l

24–40 m

1200 l/min przy napełnianiu, do 1000 l/min przy aplikacji

1 Na podstawie danych z gospodarstwa z uprawą 500 ha pszenicy i przy założeniu kosztu herbicydów w wysokości 53 €/ha oraz kosztu fungicydów wysokości 65 €/ha (5%*118 € =5,90 €/ha)