Pojazdy użytkowe Gator

Poczuj różnicę

Nieutwardzone drogi pełne błota… niewiarygodnie strome zbocza… rozruch w bardzo niskich temperaturach… pojazdy Gator firmy John Deere rok po roku udowadniają, że nie tylko są trwałymi i niezawodnymi pojazdami roboczymi, ale również, że mogą wszędzie dotrzeć. Z ilością ponad 500 000 wyprodukowanych sztuk, jak żadne inne zyskały sobie reputację wytrzymałych pojazdów wysokiej jakości.

Prowadzenie ich to doskonała zabawa. Są bardzo praktyczne w użyciu. Nigdzie nie znajdziesz szerszej gamy pojazdów użytkowych zbudowanych specjalnie na Twoje potrzeby. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Przejedź się Gatorem. Poczuj różnicę!

Robocze pojazdy użytkowe

Wykonują każde zadanie. Bezpieczny i niezawodny partner, nawet do najtrudniejszych zadań – przy zachowaniu pełnego komfortu i łatwości obsługi.

Pojazdy typu crossover

Przez wzgórza i doliny, wyboiste drogi i szosy – pojazd Gator XUV zabierze Cię w podróż do każdego miejsca! Pojazdy te z łatwością pokonują praktycznie każdą przeszkodę.

Wzmocnione pojazdy użytkowe

Niezrównana wszechstronność. Ten model jest mistrzem profesjonalnej pielęgnacji murawy, pól golfowych i boisk sportowych.