GWARANCJA JAKOŚCI

Gator, fabryka, operator

 

 

Nowy budynek fabryki John Deere Horicon Works w stanie Wisconsin w USA daje pracownikom pełną kontrolę nad jakością produkowanych pojazdów użytkowych Gator, które są dostarczane wymagającym Klientom na całym świecie.

Pojazdy użytkowe Gator, linia montażowa, fabryka

Jeśli dbasz o jakość tak jak pracownicy, którzy produkują nasze pojazdy użytkowe Gator, z pewnością chcesz dopilnować wszystkiego osobiście. Dzięki rozbudowie fabryki John Deere Horicon Works nasi wykwalifikowani pracownicy mogą działać właśnie w taki sposób. Nowa część o powierzchni 125 000 m2 po raz pierwszy umożliwia połączenie zarówno montażu jak i wysyłki pod jednym dachem, tym samym zapewniając pracownikom pełną kontrolę nad tymi procesami.

„ Rozbudowa naprawdę odmieniła naszą pracę” — mówi z uśmiechem jej dyrektor Steve Johnson. „Teraz każdy Gator zjeżdża z linii montażowej dopiero wtedy, gdy dokładnie odpowiada zamówieniu dealera, i jest gotowy do wysyłki w dowolne miejsce na świecie”.

Nowy zakład — pierwsza poważna rozbudowa fabryki Horicon od ponad trzydziestu lat — stanowi logiczną odpowiedź na rosnący globalny popyt na pojazdy Gator. Połączenie dwóch, dotychczas osobnych działów, upraszcza cały proces dostawy i daje naszym wykwalifikowanym pracownikom produkcji możliwość dopilnowania, aby wszystko przebiegało w jak najlepszym porządku.

Pojazdy użytkowe Gator, linia montażowa, fabryka, operator
Pojazdy użytkowe Gator, linia montażowa, fabryka, operator

Nowa część fabryki, gwarantuje zapas powierzchni na kolejne 10–15 lat, zatem przez jakiś czas będzie spełniać nasze potrzeby.

STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Pojazdy użytkowe Gator, linia montażowa, fabryka, operator, detal

Spędzam około 40% czasu w dziale produkcji, ponieważ ma on największy wpływ na jakość.

STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Pojazdy użytkowe Gator, linia montażowa, fabryka

Być może brzmi to dość górnolotnie, ale w ostatnich latach wiele dużych firm przejęło podobne podejście, często od japońskich producentów. W przypadku zakładu w Horicon różnica polega na tym, że ta strategia jest rozwijana organicznie od 156 lat i jest zapisana w DNA fabryki. Wielu pracowników zakładu w Horicon to trzecie lub nawet czwarte pokolenie pracowników John Deere. W fabryce panuje prawdziwie rodzinna atmosfera, a pracownicy mają poczucie podtrzymywania tradycji, co sprawia, że standardy nie są obniżane wraz z upływem czasu.

 

Krótko mówiąc, nikt nie akceptuje doraźnych czy tymczasowych rozwiązań, ponieważ, jak trafnie zauważa Steve, pracownicy „wiedzą, że jeśli problem powróci, prędzej czy później będą musieli się z nim zmierzyć”.

Pod tym względem nowy zakład stanowi ogromny krok naprzód dla zespołu, któremu zależy, aby wszystko wykonać jak najlepiej. Choć wszyscy w zakładzie Horicon są pełni entuzjazmu, największe korzyści odnoszą nasi Klienci. Niezależnie od modelu i specyfikacji możesz mieć pewność, że od teraz Steve i jego współpracownicy dopilnują, aby Twój nowy Gator został dostarczony w terminie i zgodnie z zamówieniem.

Pojazdy użytkowe Gator, fabryka, plac parkingowy