AutoTrac™ TIMTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • W pełni zintegrowane rozwiązanie modernizacyjne AutoTrac™
  • Używanie rozwiązania AutoTrac™ w maszynach innych producentów
  • Brak potrzeby stosowania dodatkowych elementów kierownicy czy sterowników
PLACEHOLDER ALT TEXT

Osprzęt steruje ciągnikiem

Zarządzanie osprzętem ciągnika (TIM) wykorzystuje komunikację dwukierunkową, tj. wymianę danych w obu kierunkach. W ten sposób wykorzystuje się zalety całego systemu, np. ciągnika i osprzętu. Oznacza to: Za pomocą TIM osprzęt może automatycznie sterować niektórymi funkcjami ciągnika, na przykład prędkością jazdy lub zaworami sterującymi. W ten sposób osprzęt samodzielnie optymalizuje swoje działanie i przekazuje polecenia sterujące do ciągnika.

Rolnictwo precyzyjne

Technologia rolnictwa precyzyjnego

Dowiedz się, w jaki sposób różne technologie rolnictwa precyzyjnego John Deere mogą pomóc Ci w różnych pracach rolniczych.

* Produkowane przez John Deere prasy stałokomorowe 400R i prasy zwijające serii 900 nie wymagają już osobnej aktywacji układu automatyzacji prasy specyficznej dla danego narzędzia. W prasach zwijających John Deere F441R, V451R i V461R funkcja ta jest zawarta w wyposażeniu podstawowym. Natomiast prasy serii 900 od rocznika 2012 mogą z łatwością zostać doposażone przez dealera. To proste – wystarczy aktywacja układu automatyzacji zestawu ciągnik-narzędzie, która zawarta jest w podstawowym wyposażeniu wszystkich ciągników 6R z przygotowaniem pod odbiornik GreenStar i AutoTrac, począwszy od rocznika 2016.