Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Uniwersalne systemy do każdego zastosowania

Nie wszystkie Twoje maszyny są marki John Deere? Nie ma problemu. Mamy bogatą ofertę systemów naprowadzania dla wielu marek maszyn i zastosowań. To dlatego, że projektujemy i tworzymy własne systemy naprowadzania. Możemy dostosować układy elektroniczne do różnych maszyn. Zapytaj dealera, jakie korzyści zapewni Ci automatyczne sterowanie.

Pełna integracja

Pełna integracja

Wszystkie nasze podzespoły są wymienne i nawet, jeśli maszyna nie jest zielono-żółta, nadal można korzystać z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Wszystkie podzespoły i oprogramowanie są tworzone przez nas. Zaprojektowane we współpracy z rolnikami i dla rolników – są łatwe w użyciu i stworzone z myślą o długiej żywotności.

Wymierna rentowność

Wymierna rentowność

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w John Deere Operations CenterTM w celu przeprowadzania szczegółowej analizy wydajności maszyn, plonów i innych parametrów, które pomogą w zwiększeniu rentowności.

Usługi Connected Support

Usługi Connected Support

Inteligentne rolnictwo to nie tylko precyzyjna uprawa roli. Polega ono również na maksymalizacji sprawności maszyn. Oferowany przez dealerów pakiet John Deere Connected Support™ obejmuje szereg usług monitorowania maszyn i usług proaktywnych, które pozwolą Ci pracować bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

Systemy automatyzacji

Systemy automatyzacji

Nasze sterowniki i programowalne urządzenia pozwalają wyeliminować stres związany z powtarzalnymi zadaniami. Pomogą zoptymalizować wydajność maszyny i wyeliminować kosztowne błędy.

Rolnictwo dostosowane do terenu

Rolnictwo dostosowane do terenu

Dowiedz się, jak dane pola z wielu źródeł są wykorzystywane do tworzenia map zmiennych wskaźników, które umożliwiają zarządzanie poszczególnymi obszarami pola w celu poprawy wzrostu i plonów.

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Aby rozpocząć swoją podróż do rolnictwa precyzyjnego, wystarczy odbiornik, wyświetlacz, łączność JDLink™ i konto w John Deere Operations Center™. Co więcej, dostęp do John Deere Operations Center™ jest bezpłatny!