AutoTracTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • Mniejszy stres operatorów maszyny, mniejsze zakładki i luki między przejazdami
  • Koszty niższe nawet o 8%* — w zależności od zastosowania
  • Wzrost wydajności aż o 14%**
  • Dłuższe dni pracy w warunkach słabej widoczności
  • Mniejsze ugniatanie gleby

Większa wydajność pracy

System AutoTrac firmy John Deere zwiększa produktywność dzięki niższym kosztom i większej skuteczności kierowania ze wspomaganiem. Pozwala bez trudu pokonywać proste, zakrzywione i okrężne ścieżki, z możliwością wygodnej pracy nawet przy złej widoczności. Zalety systemu AutoTrac sprawią, że praca bez niego stanie się niewyobrażalna.

Wydajność AutoTrac™

Wydajność AutoTrac™

Bezpieczny zapis, kopie zapasowe i utrzymanie danych konfiguracji AutoTrac™, w tym uchybów maszyny i osprzętu, linii prowadzenia w polu w John Deere Operations Center.

Najważniejsze cechy i zalety AutoTrac™

AutoTrac™ pomaga w procesie naprowadzania maszyny i poprawia wydajność przez cały rok.

Wyższe zyski przy mniejszych nakładkach

Wyższe zyski przy mniejszych nakładkach

Większość procesów rolniczych wymaga wielu przejazdów. Korzystanie z systemu naprowadzania AutoTrack™ minimalizuje nakładki między rzędami dzięki równomiernemu rozstawowi rzędów oraz zmniejsza koszty nasion i nawozów przy ogólnie niższym wykorzystaniu sprzętu. Naprowadzanie umożliwia również używanie tych samych ścieżek przejazdu rok po roku, minimalizując powierzchnię pola podlegającą oddziaływaniu ciężkiego sprzętu i tworząc twarde odcinki gleby do wydajnej pracy ciągnika.

Liczne opcje prowadzenia

Liczne opcje prowadzenia

Nie wszystkie pola mają taki sam kształt, rozmiar lub stan. Z tego powodu AutoTrack™ umożliwia operatorom sprzętu wybór spośród szerokiej gamy modeli prowadzenia, w tym po prostej, krzywej AB, okręgach adaptacyjnych, okrężnej ścieżce i ścieżce zamiennej.

Mniejsze zmęczenie operatora.

Mniejsze zmęczenie operatora.

Czas i energia są bezcennymi zasobami w gospodarstwie rolnym. AutoTrac™ wspomaga proces kierowania w celu zwiększenia produktywności operatora i zmniejszenia jego zmęczenia, aby był bardziej czujny i mógł skupić się na krytycznych ustawieniach osprzętu i zmiennych warunkach polowych.

Rolnictwo precyzyjne

Technologia rolnictwa precyzyjnego

Dowiedz się, w jaki sposób różne technologie rolnictwa precyzyjnego John Deere mogą pomóc Ci w różnych pracach rolniczych.

*Wg „Lohnunternehmen” 1/2010
**Wg „Landtechnik” 6/2006