teaser image

Precyzyjna skuteczność

Czekasz na szybki, precyzyjny i wysoce wydajny opryskiwacz, który sprawdzi się we wszelkich warunkach?
Powitajmy nowy model R700i. Nasz najmniejszy opryskiwacz jest pełen zaawansowanych funkcji, które zwykle spotykamy w dużo większych modelach: gwarancja terminowego, dokładnego sezonu oprysków po pomyślnym sezonie.

Odkryj funkcje naszego opryskiwacza z segmentu premium.

Duży plus w zakresie bezpieczeństwa

Dzięki naszemu łatwemu połączeniu z Systemem Zamkniętego Transferu możesz uniknąć jakichkolwiek kontaktów z płynami do ochrony roślin. Umożliwia to napełnianie i przepłukiwanie poprzez podłączenie bezpośrednio do kontenera z adapterem, który jest powszechnie stosowany przez producentów środków ochrony roślin.

Bezpieczeństwo i ochrona

Indywidualne sterowanie dyszami to skuteczny sposób na ochronę roślin. Zaoszczędź do 5% chemicznych środków ochrony roślin: do 6 EUR na hektar². Elektronicznie sterowany system osiąga swój pełny potencjał w przypadku stosowania razem z PowrSpray.

Szybka precyzja

Napełniaj szybciej, opryskuj dokładniej! Wyjątkowy, 2-obwodowy system PowrSpray umożliwia napełnianie opryskiwacza w zaledwie 7 min i zapewnia 98-procentową1 dokładność regulacji. Wszystko to z użyciem wygodnego sterowania przyciskiem.

Kompaktowy rozmiar, jakość na poziomie premium

Kompaktowy rozmiar, jakość na poziomie premium

Zrób kolejny krok w zakresie produktywności, ciesząc się łatwością użycia i wykonuj bardziej dokładne opryski.
Skontaktuj się z dealerem już dziś i dowiedz się więcej na temat naszego nowego kompaktowego opryskiwacza R700i z segmentu premium.

Znajdź dealera

1 Na przykładzie uprawy 500 ha pszenicy i przy założeniu kosztu 233,82 Złoty/ha (środki chwastobójcze) i 286,76 Złoty/ha (środki grzybobójcze) (5% * 520,57 Złoty = 26,03 Złoty/ha) 

2 Dokładność na poziomie 97% wynika z danych JDLink dot. SPS i oznacza, że przez 97% czasu stosuje się dawkę docelową środka chemicznego.