9RT 540Ciągnik

  • Maks. moc silnika (wg ECE-R120) 594 KM (437 kW)
  • 13,6 l silnik 6-cylindrowy
  • 20,6 t masy własnej, rozstaw osi 2,947 m
  • Ekskluzywne zawieszenie AirCushion, które izoluje ciągnik od ostrych wstrząsów podczas jazdy

Szybsza jazda po nierównym podłożu

Jeśli zależy Ci na wysokiej sile ciągnięcia na płaskim podłożu, 9RT jest niezastąpiony. Układ amortyzacji AirCushion™ izoluje całą przednią część nadwozia od kolein oraz wyboistości nierównego terenu i pozwala każdej gąsienicy pracować niezależnie. Ciągnik 9RT może również obracać się na własnej osi, co sprawia, że jest wyjątkowo zwrotny jak na swoje rozmiary.

Cechy podstawowe

Przyjrzyjmy się poszczególnym cechom przekładającym się na wyjątkowe zalety ciągników z serii 9RT.

Sprawne przekazywanie mocy

Sprawne przekazywanie mocy

Skorzystaj z całkowitej niezawodności i niskiego zużycia paliwa naszego silnika JD14 o pojemności 13,6 l, podczas gdy przekładnia e18 pozwoli Ci efektywnie gospodarować jego ogromną rezerwą mocy i momentem obrotowym sięgającym 2723 Nm .

Kabina serii 9 — Twoje ulubione miejsce

Kabina serii 9 — Twoje ulubione miejsce

Korzystaj z wyjątkowo komfortowej kabiny z wyświetlaczem G5Plus CommandCenter i licznymi funkcjami, takimi jak radio z cyfrowym ekranem dotykowym 6,5” ze zintegrowanym Apple CarPlay i Android Auto, system audio 6.1 oraz system zawieszenia AirCushion ze skokiem 340 mm.

Wyższy poziom automatyzacji

Wyższy poziom automatyzacji

Uzyskaj bezprecedensową wydajność dzięki naszemu oferowanemu w standardzie systemowi AutoTrac, zmiennemu dawkowaniu, sterowaniu sekcjami i zaawansowanym licencjom, takim jak AutoTrac™ Turn Automation, AutoTrac™ Implement Guidance Passive, AutoPath™ MachineSync i In-Field Data Sharing.