PRZECIWNOŻE

Sprzęt do pielęgnacji pól golfowych i boisk sportowych, osprzęt, przeciwnoże, operator

Przeciwnoże ze wzmacnianą wkładką

Te przeciwnoże John Deere są wykonane z utwardzanej stali, co gwarantuje ostrzejsze, bardziej precyzyjne cięcie i dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Technicy mogą poświęcić mniej czasu na ostrzenie na obrotach wstecznych, szlifowanie i wymianę tych noży, co pozwala ograniczyć nakład konserwacji i pracy.

Sprzęt do pielęgnacji pól golfowych i boisk sportowych, osprzęt, przeciwnoże, przeciwnóż do fairway

Przeciwnóż do fairway*

do fairway, tee i approach.

Sprzęt do pielęgnacji pól golfowych i boisk sportowych, osprzęt, przeciwnoże, przeciwnóż do greenów

Przeciwnóż do greenów*

który można obniżyć do zaledwie 3 mm (0,125 cala). Standardowo nóż ten położony jest wzdłuż osi wrzeciona.

Sprzęt do pielęgnacji pól golfowych i boisk sportowych, osprzęt, przeciwnoże, przeciwnóż do koszenia przed turniejami golfowymi

Przeciwnóż do koszenia przed turniejami golfowymi*, który

można obniżyć do zaledwie 2,5 mm. Bedknife jest standardowym wyposażeniem zespołów koszących Quick-Adjust 5 (QA5). Położony jest wzdłuż osi wrzeciona.

Golf i inne sporty, osprzęt, przeciwnoże, pole, pole golfowe, bedknife do wyjątkowo niskiego koszenia przed turniejami golfowymi

Bedknife do wyjątkowo niskiego koszenia przed turniejami golfowymi*

który można obniżyć do zaledwie 2 mm (0,078 cala). Dzięki temu zmniejsza się odległość między ostrzem bedknife a środkiem wrzeciona w stosunku do położenia standardowego (mniej agresywnego).

Sprzęt do pielęgnacji pól golfowych i boisk sportowych, osprzęt, przeciwnoże, przeciwnóż z utwardzanej stali narzędziowej do wyjątkowo niskiego koszenia przed turniejami golfowymi

Przeciwnóż z utwardzanej stali narzędziowej do wyjątkowo niskiego koszenia przed turniejami golfowymi*,

który można obniżyć do zaledwie 2 mm (0,078 cala). Nóż ten ma znacznie większą trwałość niż zwykły nóż do bardzo niskiego koszenia. Dzięki temu nożowi zmniejsza się odległość między ostrzem noża krawędziowego a środkiem wrzeciona w stosunku do położenia bardzo niskiego (najmniej agresywnego).

 

Tematy pokrewne

 

* W celu uzyskania informacji o zgodności i szczegółowych specyfikacji należy skontaktować się z najbliższym dealerem John Deere.