Kabina obrotowa i samopoziomująca

Kabina obrotowa i samopoziomująca

Komfort jest czynnikiem wpływającym na wydajność pracy.

Kabiny maszyn firmy John Deere do pracy w lesie są niezaprzeczalnymi liderami w tej branży

Kabina obrotowa i samopoziomująca poprawia wydajność pracy oraz ergonomię. Funkcja automatycznego poziomowania pozwala operatorowi siedzieć prosto nawet na nierównym terenie. Wysięgnik ładowacza i kabinę zamontowano na odrębnych odcinkach ramy, co skutecznie zmniejsza wstrząsy kabiny podczas przenoszenia pni, poprawiając tym samym komfort operatora.

Nasi klienci pracują w kabinach obrotowych i samopoziomujących przez setki milionów godzin. Maszyny są dostępne zarówno z kabiną obrotową i samopoziomującą, jak i stałą. Należy wybrać funkcje, które sprawdzą się najlepiej dla operatorów pozyskujących drewno.

Kabina jest skierowana przodem do obszaru roboczego

Kabina obrotowa i samopoziomująca podąża za obrotami wysięgnika ładowacza, zapewniając operatorowi dobrą widoczność obszaru roboczego, miejsca wycinki oraz kół. Praca przebiega płynnie, ponieważ kabinę można odwrócić w optymalnym kierunku z perspektywy planowania prac oraz widoczności operatora, nie zatrzymując przy tym maszyny.

Kabina obraca się o 290 stopni

Kabina obrotowa zapewnia operatorowi doskonałą widoczność całego obszaru roboczego, końcówki wysięgnika ładowacza oraz miejsca wycinki. Maszynę można prowadzić także przy kabinie odwróconej na bok.

Komfort wczynnikiem wpływającym na wydajność pracy.

Kabina obrotowa i samopoziomująca poprawia wydajność pracy oraz ergonomię. Dzięki funkcji automatycznego poziomowania operator może siedzieć wyprostowany nawet na nierównym terenie.

Kabina samopoziomująca zwiększa komfort pracy

Kabina samopoziomująca zwiększa komfort pracy

W harwesterach kabina jest zamocowana do odrębnej ramy, co skutecznie zmniejsza wstrząsy kabiny podczas przenoszenia pni.

 

Ustawienia obrotu i samopoziomowania kabiny umożliwiają wiele opcji indywidualnej regulacji, dzięki czemu każdy operator może korzystać z tych funkcji wedle własnego uznania.

Opcje indywidualnej regulacji

HeadingIcon

John Deere metsäkoneen ohjaamo

Operator siedzi wyprostowany również na nierównym terenie. Podczas pracy w różnych kierunkach, kabina może się obracać, aby skierować się w stronę obszaru roboczego.

Kabina skierowana przodem do obszaru roboczego

HeadingIcon

John Deere kääntyvä ohjaamo

Kabina obrotowa i samopoziomująca pomaga operatorowi w utrzymaniu prawidłowej postawy roboczej, aby zapobiec przeciążeniu pleców i ramion.

Poprawia ergonomię

HeadingIcon

John Deere metsäkoneen ohjaamo

Kabina obrotowa i samopoziomująca John Deere

Kabina obrotowa i samopoziomująca zapewnia ergonomiczne środowisko pracy

Niniejszy film pokazuje, w jaki sposób kabina obrotowa i samopoziomująca ułatwia pracę operatorów maszyn leśnych i poprawia ergonomię.