Używane Premium

Używane Premium

Szukasz używanego sprzętu John Deere w korzystnej cenie?

Naklejka

Maszyny, którym możesz zaufać

Decydując się na sprzęt używany John Deere Premium, możesz mieć pewność, że wszystkie maszyny zaliczyły końcowy test 180-punktów technicznych. Aby mieć zupełny spokój, warto spytać dealera o pakiet serwisowy i pakiet usług FarmSight.

Korzyści

 

Kontrolowana jakość

Dealer ma dostęp do szerokiej oferty “sprzętu używanego John Deere Premium”. Możesz mieć pewność, że każda maszyna została skontrolowana i jest “jak nowa” lub w “dobrym” stanie, czysta i odpowiednio utrzymana, w pełni sprawna, a po raz pierwszy sprzedano ją maks. 7 lat temu. Kontrola odbyła się w ciągu 3 minionych miesięcy lub 100 h przed sprzedażą.

Ciągniki i samobieżne opryskiwacze: maks. 6500 godzin pracy silnika, kombajny i SPFH maks. 3000 godzin pracy


Ochrona używanego sprzętu

Wszystkie używane maszyny John Deere Premium objęte są co najmniej 3-miesięczną, kompleksową ochroną sprzętu używanego gwarantowaną przez dealera.


Przegląd elementów objętych programem


Znajdź swoją używaną maszynę Premium już teraz

Jeśli szukasz doskonałej okazji do kupna używanej maszyny Premium, zgłoś się do dealera. Ma on w ofercie sprawdzone maszyny używane z opcją ochrony używanego sprzętu i finansowania detalicznego John Deere. Jeśli dealer nie ma obecnie w ofercie danej maszyny, wówczas sprowadzi ją poprzez europejską sieć dealerów John Deere.