Używane Premium

Używane Premium

Szukasz używanego sprzętu John Deere w korzystnej cenie?

Naklejka

Maszyny, którym możesz zaufać

Decydując się na sprzęt używany John Deere Premium, możesz mieć pewność, że wszystkie maszyny zaliczyły końcowy test 180-punktów technicznych. Aby mieć zupełny spokój, warto spytać dealera o pakiet serwisowy i pakiet usług FarmSight.

Korzyści

 

Kontrolowana jakość

Dealer ma dostęp do szerokiej oferty “sprzętu używanego John Deere Premium”. Możesz mieć pewność, że każda maszyna została skontrolowana i jest “jak nowa” lub w “dobrym” stanie, czysta i odpowiednio utrzymana, w pełni sprawna, a po raz pierwszy sprzedano ją maks. 7 lat temu. Kontrola odbyła się w ciągu 3 minionych miesięcy lub 100 h przed sprzedażą.

Ciągniki i samobieżne opryskiwacze: maks. 6500 godzin pracy silnika, kombajny i SPFH maks. 3000 godzin pracy


Ochrona używanego sprzętu

Wszystkie używane maszyny John Deere Premium objęte są co najmniej 3-miesięczną, kompleksową ochroną sprzętu używanego gwarantowaną przez dealera.


Przegląd elementów objętych programem

Sfinansuj swoją używaną maszynę, korzystając z opcji John Deere Financial

Szukasz możliwości sfinansowania swojego sprzętu John Deere? Chętnie zaproponujemy Ci indywidualne rozwiązania w zakresie finansowania i leasingu używanych maszyn Premium. 

Zapytaj lokalnego dealera o używane maszyny Premium oraz dowiedz się więcej na temat indywidualnych rozwiązań w zakresie finansowania John Deere Financial. 

Używane Premium. Wysokiej jakości sprzęt John Deere w korzystnej cenie.

 

Oblicz swoją ratę

 


Znajdź swoją używaną maszynę Premium już teraz

Jeśli szukasz doskonałej okazji do kupna używanej maszyny Premium, zgłoś się do dealera. Ma on w ofercie sprawdzone maszyny używane z opcją ochrony używanego sprzętu i finansowania detalicznego John Deere. Jeśli dealer nie ma obecnie w ofercie danej maszyny, wówczas sprowadzi ją poprzez europejską sieć dealerów John Deere.