Dołącz do John Deere

Poznaj nas lepiej i pracuj z nami!

Dlaczego warto podjąć pracę w John Deere Business Service Center?

rozwoj w zgodzie z toba

Rozwój w zgodzie z Tobą

Wierzymy, że rozwój dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych jest to szybkie tempo, osiąganie i ciągła zmiana, a dla innych stabilny wzrost z perspektywą zmian w przyszłości. W Business Service Center oferujemy możliwości rozwojowe każdemu - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, zdolności fizyczne, staż pracy itp. Wewnętrzne rekrutacje oraz finansowanie kursów zawodowych pozwolą Ci na rozwój w dowolnym obszarze biznesowym. 

Przyjazny onboarding

Elastyczność i praca zdalna

Pracujemy hybrydowo i mamy możliwość elastycznie zarządzać czasem pracy. 

Siedziba Business Service Center mieści się w nowoczesnym kompleksie Business Garden przy ul. Kolorowej w Poznaniu. Przestronne biuro, kawa, miejsce na relaks przy konsoli, a także stołówka i siłownia w pobliżu sprawią, że poczujesz się komfortowo. 

Kogo szukamy?

Przyjazna atmosfera

Bez względu na to, czy jesteś dopiero na początku swojej kariery zawodowej, czy dołączasz do nas jako specjalista, przywitamy Cię serdecznie w naszym zespole. W Business Service Center traktujemy się z szacunkiem. Pracujemy zespołowo, osiągając cele i podejmując wyzwania. Nieodłączną częścią naszej pracy jest także integracja. Organizujemy pikniki firmowe, warsztaty kulinarne i imprezy biurowe. Spotkajmy się na jednym z nich!

Przyjazny onboarding

Słuchamy i pomagamy

Różnorodność pomysłów, ludzi i perspektyw to nasza duża zaleta. W John Deere Twoje doświadczenia i wartości mają znaczenie. W naszej pracy otwarcie dzielimy się opiniami, pomysłami i wspólnie wypracowujemy najlepsze rozwiązania. Angażujemy się nie tylko w globalne inicjatywy, ale także w te mniejsze, pomagając naszym lokalnym społecznościom.

Kogo szukamy?

Stabilność i innowacja

Jako część globalnej firmy obsługujemy klientów z całego świata i wspieramy procesy będące podstawą zaawansowanych technologii John Deere. Jesteśmy stabilną firmą, która ciągle doskonali swoje usługi. W Business Service Center potrafimy na bieżąco reagować na potrzeby rynku. Międzynarodowa praca sprawia, że jesteśmy zawsze blisko kluczowych zmian. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią i współtwórcą historii, która sięga prawie 200 lat wstecz.