Sprzedaż i marketing

Sprzedaż i marketing

Perfekcja to jedyna możliwa opcja

Branch to nasze biuro w Tarnowie Podgórnym. Otwarte w 2012 roku skupia połączone siły wsparcia sprzedaży, aftermarket, szkolenia dealerów i pracowników oraz działania marketingowe. Działania branchu mają za zadanie wsparcie polskiej sieci dealerskiej. Branch zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju akcji promocyjnych, eventów, wyjazdów Klientów do naszych fabryk czy szkoleń. Dobrze przeszkoleni dealerzy, to dobrze poinformowany i zadowolony Klient, dlatego mamy swoich specjalistów z danej dziedziny, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na nietypowe pytania czy poszukają niestandardowych rozwiązań.

Dowiedz się więcej na temat naszych działów

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Sprzedaż

Zespół odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i marketingu maszyn rolniczych, bliską współpracę i rozwój sieci dealerskiej. Całość realizowana jest poprzez codzienne wsparcie dealerów, monitorowanie rynku, szkolenia, współpracę z klientami. Oferujemy szerokie portfolio maszyn rolniczych produkowanych w fabrykach John Deere na całym świecie.

SAM/KAM

Dział Klientów Strategicznych i Kluczowych. Współnie z dealerami obsługujemy największych i najbardziej wymagających klientów oferując im kompleksowe rozwiązania parku maszynowego, obsługi i wsparcia. Ściśle współracujemy dealerarami i naszą centralą Regionu 2 w Mannheim.

Turf

Zespół odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i marketing produktów dedykowanych do utrzymania boisk sportowych, obsługi komunalnej miast i terenów zielonych jak również drobnych maszyn do utrzymania ogrodów zielonych. Cel realizowany jest poprzez codzienne wsparcie sieci dealerskiej jak również rozwój i szkolenia sieci sprzedaży.