Wsparcie pracowników

Wsparcie pracowników

Dbamy o to, by wszystko działało.

Docieramy do serca całego systemu, upewniając się, że wszystko jest w porządku. Dział personalny zajmuje się wszelkimi sprawami pracowniczymi, dział prawny zapewnia zgodność z obowiązującym prawem we wszystkich dziedzinach naszej działalności, a dzięki działowi informatycznemu nasza infrastruktura zawsze jest w doskonałym stanie.

Dowiedz się więcej na temat naszych różnych działów poniżej

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Dział personalny

Dział personalny wciela w życie ideę integracji, uczciwości i szacunku. Jesteśmy ludzcy i uwielbiamy pracę w międzynarodowym zespole. Nasz zespół koordynuje procesy związane z kapitałem ludzkim, programami i usługami w niemal wszystkich krajach Europy.

Zobacz różne obszary w ramach działu personalnego:

– Wynagrodzenia & Benefity
– Operacje HR
– Zaangażowanie kapitału ludzkiego
– Pozyskiwanie talentów
– Rozwój talentów i przywództwa

Dział prawny

W naszym dziale świadczymy usługi prawne dla oddziałów zlokalizowanych w Europie, WNP, w tym w Rosji, regionie śródziemnomorskim, w Afryce i na Środkowym Wschodzie. Możesz liczyć na bardzo zróżnicowane zadania w międzynarodowym środowisku. Świadczymy usługi doradcze dla podmiotów z całego świata, od organizacji sprzedaży po fabryki, w szerokim zakresie działań.

Nasz energetyczny, międzynarodowy i wysoce zmotywowany zespół ściśle współpracuje z każdym działem firmy.

Zobacz różne obszary w ramach działu prawnego:

– Administracja
– Prawo konkurencji
– Wsparcie w zakresie spraw finansowo-skarbowych
– Ochrona danych
– Etyka/zgodność z przepisami
– Ogólne prawo handlowe
– Własność intelektualna

Dział IT

Celem globalnego działu IT John Deere jest zapewnienie infrastruktury technicznej i architektury, która posłuży wsparciem w sektorze rolnictwa. Wdrażamy i wspieramy oprogramowanie, wykorzystując najnowsze metodologie oraz określone globalne koncepcje bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania, wymiany i przechowywania danych. Dział IT John Deere to globalna organizacja skupiająca wysoce zmotywowanych pracowników, która ściśle współpracuje z partnerami biznesowymi i zespołami IT z całego świata.