• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / Opinie Klientów

Opinie Klientów

Firma John Deere wsłuchuje się w opinie swoich klientów i wykorzystuje cenne sugestie, aby każda z maszyn odpowiadała indywidualnym potrzebom. Zobacz, co nasi klienci docenili w użytkowanych przez nich maszynach John Deere.

Poznaj opinie

Maszyny do pielęgnacji terenów zieleni

Pojazdy użytkowe Gator

Pan Samuel Śliwa I Dealer Chempest Pan Samuel Śliwa I Dealer Chempest

Od dwóch lat użytkujemy Gatora TX firmy John Deere. Charakteryzuje go niezawodność i prostota obsługi. Spisuje sie bardzo dobrze w pracach transportowych.


Pan Jerzy Lisicki I Dealer Contractus Pan Jerzy Lisicki I Dealer Contractus

Pojazd wykorzystujemy na terenie ochrony ścisłej, dlatego jest wyposażony w napęd akumulatorowy, a dodatkowo w przetwornicę do napędu pilarki elektrycznej.  Zasięg na pełnym akumulatorze to nawet do 50 km. Dwa kolejne Gatory zakupiliśmy do Ośrodka Hodowli Żubrów.


Dowiedz się więcej o pojazdach użytkowych Gator

Kosiarki profesjonalne

Pan Marek Zdrojewski I Dealer Contractus Pan Marek Zdrojewski I Dealer Contractus

Prowadzimy szkołę latania na wiatrakowcach, dysponującą lądowiskiej o powierzchni około 4 ha, co wymaga częstego koszenia. Kupiliśmy kosiarkę John Deere X740, która kosi bardzo szybko i szeroko. Skoczenie 3 hektarów zajmuje nam niecałe dwie godziny. Największymi zaletami tego sprzętu jest niezawodność i oszczędność paliwa.


Dowiedz się więcej o traktorkach ogrodowych serii X700

 

Pan Tomasz Iwańczuk I Dealer Contractus Pan Tomasz Iwańczuk I Dealer Contractus

W opinii zawodników i trenerów Stadion Miejski w Białymstoku ma jedną z lepszych muraw w Polsce. Z racji wysokich standardów wymagamy urządzenia, które idealnie tnie źdźbła i pod odpowiednim kątem je pochyla. Kosiarka wrzecionowa John Deere wyposażona jest w szerokie opony, które ograniczają nacisk na murawę.


Dowiedz się więcej o kosiarkach wrzecinowych

Ciągniki kompaktowe

Pan Artur Szymczyk, Pan Marcin Buczek Dealer Polboto Agri Pan Artur Szymczyk, Pan Marcin Buczek
Dealer Polboto Agri

Ciągnik John Deere 4720 wykorzystujemy m.in. do pielęgnacji murawy zielonej i sztucznej na obiekcie klubu piłkarskiego.. Ciągnik jest mały i bardzo zwrotny . Przekładnia hydrostatyczna świetnie sprawdza się przy odśnieżaniu - ciągnik nie zrywa powierzchni nawet przy gwałtownym ruszeniu.

Dowiedz się więcej o ciągnikach serii 4000