• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / Fabryka w Saran

Fabryka w Saran

Fabryka w Saran położona jest niedaleko Orleanu (Francja), produkuje silniki wysokoprężne od 36 do 205 kW i dostała certyfikat ISO9002 wydany przez AFAQ (Association Française pour l'Assurance de la Qualité) w listopadzie 1990 roku. Obecnie Saran posiada certyfikat ISO9001 (wersja 2000), oraz ISO14001 (ochrona środowiska naturalnego). Centrum administracyjne, jak również dział marketingu (odpowiedzialny za sprzedaż silników w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Azji i Australii) są także obsługiwane przez fabrykę Saran. Ponadto, w Saran zlokalizwane jest centrum projektowo-badawcze dedykowane dla silników emisji spalin (Stage III A), zajmujące się testowaniem i projektwaniem nowych rozwiązań w dziedzinie silników przemysłowych .
Fabryka Saran
Fabryka Saran

Europejskie centrum badawcze dla silników Tier 4

John Deere stworzył nowe centrum badawczo-rozwojowe (European Engine Engineering - E3) w Saran, we Francji. Centrum składa się z czterech specjalnie opracowanych komórek testowych, w tym jednej która może obsłużyć kompletne pojazdy. Norma przejściowa Tier 4/Stage IIIB stała się obowiązkowa w Europie od 2011 roku, natomiast norma finalna Tier 4/Stage IV w 2014 roku. Tworząc nową placówkę R&D z załogą około 120 pracowników, John Deere zapewnia, że jest liderem w rozwoju zastosowań silników w pojazdach pozadrogowych. Zgodnie z nowymi regulacjami Tier 4, jednostki testujące są zdolne do przeprowadzania testów w warunkach nieustalonych, jak również w warunkach stałych. Daje to bardziej realistyczne symulacje wydajności silników i wielkości emisji spalin, umożliwiając zmniejszenie negatywnego wpływu silnika na otoczenie.
Czwarta komórka (dla całych pojazdów) pozwala na badanie silników w pojazdach takich jak ciągniki czy maszyny budowlane i inne maszyny .

European Test Facility
European Test Facility

Kontakt

John Deere Power Systems
Orléans-Saran Unit
La Foulonnerie - B.P. 11013
45401 Fleury les Aubrais Cedex - France
Tel.: +33 2 38 82 61 19
Faks: +33 2 38 84 62 66
e-mail: JDEngine@JohnDeere.com