• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Główne wartości

Główne wartości

Firma Deere & Company, założona w 1837 roku przez John Deere'a — kowala i wynalazcę — stała się jednym z najbardziej poważanych przedsiębiorstw na całym świecie. To nie przypadek. Firma John Deere zdecydowała się kierować swoją działalnością w oparciu o cztery zasady: uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Te wartości żyją i rozkwitają do dziś. Determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom i pracownikom.


Jak pracujemy

Powiedzieć, że codziennie pracujemy, pamiętając o najważniejszych wartościach, którym hołdował założyciel firmy, to zbyt mało. Uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność to nie tylko założenia, które staramy się osiągnąć. To podstawy naszego życia. Są dla nas niezbędne. Te wartości są podstawą naszej pracy przy wszystkich produktach, usługach i rozwiązaniach, jakie oferujemy klientom.

 

Ponadto w firmie John Deere rozumiemy wartość zróżnicowania siły roboczej, sieci dealerów i bazy dostawców. W pełni angażujemy się w tworzenie spójnego środowiska pracy, w którym różnorodność jest cechą akceptowaną i pożądaną. Jesteśmy dumni, widząc, jak wszyscy angażują się równie mocno: zarówno pracownicy, jak i dealerzy oraz dostawcy.

Gdzie pracujemy

Na całym świecie. Gdziekolwiek ludzie uprawiają rolę lub prowadzą prace ziemne, używają produktów i rozwiązań firmy John Deere.


Co oferujemy

Założyciel naszej firmy jest przede wszystkim znany ze stworzenia pierwszego dobrze przyjętego przez użytkowników pługa. I do dzisiaj chyba najbardziej jesteśmy znani z wysokiej jakości maszyn do uprawy ziemi i pielęgnacji terenów zielonych. Mówiąc precyzyjnie, jesteśmy czołowym na świecie producentem maszyn rolniczych. Zajmujemy również pozycję wiodącego producenta maszyn leśnych. Ponadto jesteśmy liczącym się producentem sprzętu do prac budowlanych. A John Deere Financial jest jedną z największych spółek finansujących zakup maszyn i urządzeń. To całkiem nieźle jak na firmę założoną w kuźni...


Czego można od nas oczekiwać

Od firmy John Deere możesz oczekiwać zachowania najwyższych standardów etycznych, skrupulatnego przestrzegania obowiązujących przepisów i największego zaangażowania w rozwijanie i promowanie uczciwego podejścia do polityki socjalnej. We wszystkich tych aspektach jesteśmy wzorem do naśladowania.

 

Kiedy nawiążesz kontakt z firmą John Deere, w dowolnej formie — jako klient, pracownik, dealer czy dostawca — możesz spodziewać się życzliwego przyjęcia i obsługi w sposób zgodny z powyższymi zasadami. Oczekuj również docenienia różnorodności. Na pewno się nie zawiedziesz.