• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Strategia

Strategia

Dla tych, którzy zajmują się uprawą ziemi i zbiorem plonów. Dla tych, którzy zajmują się przekształcaniem i wzbogacaniem ziemi. Dla tych, którzy zajmują się budownictwem. Firma John Deere dba o Wasz sukces.

 

To zaangażowanie widać na całym świecie, a szczególnie mocno w sześciu kluczowych regionach: Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Europie, Brazylii, Rosji, Indiach i Chinach. To właśnie w tych regionach nastąpi co najmniej 75% ogólnoświatowego wzrostu. A ze względu na naszą przeszłość, naszą pasję i naszą misję pomagania klientom w zwiększaniu rentowności i wydajności, firma John Deere stoi na wyjątkowej pozycji — preferowanego dostawcy maszyn i urządzeń.

Obszary działalności

Ładowacz firmy John Deere podczas pracy

Firma John Deere działa w różnych branżach, ale obszary jej działalności są wzajemnie ze sobą powiązane. Dwa podstawowe obszary — maszyny i urządzenia dla rolnictwa i budownictwa — są doskonale przygotowane do wykorzystania ogólnoświatowego rozwoju gospodarczego.


Dwa kolejne — maszyny i sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych i dla leśnictwa — wspierają i poszerzają możliwości rozwoju światowych kanałów dystrybucji. A obszary działalności takie, jak usługi finansowe, silniki i napędy, rynek części czy opracowywanie  inteligentnych rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, są wzmocnieniem dla produkcji maszyn i urządzeń.

Nasze cele

Pracownicy dealerów firmy John Deere

Jako preferowany ogólnoświatowy dostawca maszyn i urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa, budownictwa i do pielęgnacji terenów zielonych możemy stabilnie osiągać założone cele w zakresie dostarczania wartości dodanej dla akcjonariuszy.


Nieustanne udoskonalanie produktów i skuteczności działania naszych jednostek pozwala nam uzyskiwać doskonałe wyniki.


A łącząc cele pracowników, jednostek biznesowych i poszczególnych działów z kompleksowymi celami biznesowymi firmy John Deere, możemy iść do przodu, korzystając z ogromnego potencjału, jaki zapewnia doskonale dopasowana i sprawna praca zespołowa.


Dowiedz się więcej o naszej strategii na stronie dla inwestorów.

Czy wiesz, że?

Strategia John Deere

Od 1837 roku firma John Deere rozwija i dostarcza innowacyjne produkty najwyższej jakości. Wiemy, że Twoje oczekiwania są wysokie. Ponieważ Twoja praca to nie tymczasowe zajęcie. To Twój sposób życia.

Dowiedz się więcej o historii firmy John Deere.