• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / / Zestawy poprawiające parametry pracy

Zestawy poprawiające parametry pracy

Urządzenie dokonujące pomiaru położenia belki opryskiwacza

Szeroki asortyment pakietów poprawiających parametry pracy opryskiwaczy jest dostępny w formie zestawów montowanych fabrycznie i zestawów montowanych po zakupie opryskiwacza. Zestawy te zapewnią, że opryskiwacz będzie dostosowany dokładnie do indywidualnych potrzeb, bez uszczerbku dla jego niezawodności, wydajności, dokładności działania, komfortu pracy oraz bezpieczeństwa operatora i środowiska.

Urządzenia dokonujące pomiaru położenia belki opryskiwacza zabezpieczają belkę przed uderzeniem o ziemię i poważnymi uszkodzeniami.

Zawieszenie belki

Zawieszenie belki dla zestawu do pracy w pagórkowatym terenie (Hilly Fields) ułatwia prowadzenie belki opryskiwacza przy wyższych prędkościach roboczych lub w pagórkowatym terenie.

Pistolet natryskowy

Pistolet natryskowy dla rozwadniacza środków chemicznych pomaga oczyścić ścianki rozwadniacza i umożliwia dalsze rozcieńczanie trudno rozpuszczalnych granulatów i proszków.

Myjka wysokociśnieniowa

Myjka wysokociśnieniowa zamontowana na opryskiwaczu pomaga oczyścić na polu opryskiwacz i jego belki. Jest to hydraulicznie napędzana myjka wysokociśnieniowa o ciśnieniu roboczym 100 bar. W skład zestawu wchodzi 16 metrowy wąż, bęben do zwijania węża i pistolet natryskowy. Dostępna dla wszystkich opryskiwaczy serii 800, 800i i 800i TF oraz dla opryskiwacza samojezdnego 5430i.

Pojemnik transportowy na środki chemiczne

Pojemnik transportowy na środki chemiczne umożliwia bezpieczne przechowywanie i przewożenie pewnej ilości opakowań ze środkami chemicznymi podczas pracy opryskiwacza w polu.

Samoczyszczący filtr ciśnieniowy

Samoczyszczący filtr ciśnieniowy umożliwia operatorowi spłukiwanie zanieczyszczeń, które mogły nagromadzić się w jego podstawie. Spłukiwanie odbywa się bez konieczności zdejmowania czaszy filtra.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat dodatkowych pakietów, skontaktuj się z dealerem John Deere.

Papier wrażliwy na wodę Papier wrażliwy na wodę

Proste i ważne narzędzie umożliwiające ocenę zakresu wykonanego oprysku, pokrycia liści opryskiem i penetracji oprysku w danej uprawie.