8RX 410Ciągnik

  • 410 KM (302 kW) Moc znamionowa (ECE-R120) + 35 KM (26 kW) IPM i 458 KM (337 kW) Maks. moc z IPM (ECE-R120)
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy z rozstawem osi 3,235 m
  • Nowa, większa i bardziej komfortowa kabina, nowy poziom widoczności

Seria 8RX Nie do zatrzymania

NIEPOWSTRZYMANA MOC

Jeśli Twoim priorytetem jest jak najmniejsze naruszanie gleby, seria 8RX będzie najlepszym wyborem. To idealna maszyna do wymagających terenów o dużym nachyleniu oraz trudnych typów gleby. Dodatkowo możesz cieszyć się doskonałą widocznością.

Śmiała konstrukcja ciągników z serii 8R/RT/RX mówi sama za siebie: Siła uciągu, dla której nie ma przeszkód, w połączeniu z technologią, która przenosi współczesne rolnictwo w przyszłość.

Ciągnik 8rx

KOMFORT JAZDY

Opanowanie mocy ciągników serii 8RX jest łatwe dzięki nowemu joystickowi CommandPRO wyposażonemu w 11 konfigurowalnych przycisków. Ten ’ optymalny interfejs sterowania sprawia, że każdy dzień pracy jest wygodniejszy i bardziej produktywny.

Tak dużo miejsca, tak mało hałasów, tak wspaniały luksus. Czysta miłość do szczegółów. Witamy w nowej kabinie 8RX, większej i jeszcze wygodniejszej niż kiedykolwiek.

Zobacz nasz ciągnik 8RX w akcji!

NIEPOWSTRZYMANA MOC - POKAZY DEMO 2020

Jeśli Twoim priorytetem jest jak najmniejsze naruszanie gleby, seria 8RX będzie najlepszym wyborem. To idealna maszyna do wymagających terenów o dużym nachyleniu oraz trudnych typów gleby. Dodatkowo możesz cieszyć się doskonałą widocznością. Zobacz jak nasz 8RX radził sobie podczas pokazów polowych.

Widok wnętrza kabiny

PRZECIĄGNIJ, ABY OBRÓCIĆ