9RX 540Ciągnik

  • Maks. moc silnika (wg ECE-R120) 594 KM (437 kW)
  • 13,6 l silnik 6-cylindrowy
  • 24,6 t masy własnej  i rozstaw osi 4,154 m
  • Powierzchnia styku z podłożem do 66,890 cm² (nacisk na podłoże 0,420 kg na cm²) przy szerokości gąsienicy 914 mm

Rzuć wyzwanie licznikowi hektarów!

Dzięki wysokiej mocy, konstrukcji gąsienic i opcjom dociążenia model 9RX ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować siłę uciągu w połączeniu z najmniejszymi zakłóceniami związanymi z glebą. Jego całkowita powierzchnia styku z podłożem jest do 119% większa niż ciągników kołowych i o 42% większa niż ciągników dwugąsienicowych. Ciągnik zachowuje pełną przyczepność nawet podczas zawracania pod obciążeniem przy minimalnym powstawaniu nierówności w rzędach końcowych. Mała szerokość transportowa, maksymalna prędkość jazdy po drogach 40 km/h i czterosłupkowe zawieszenie kabiny przyspiesza i ułatwia przejazd między polami.

Cechy podstawowe

Przyjrzyjmy się poszczególnym cechom przekładającym się na wyjątkowe zalety ciągników z serii 9RX.

Sprawne przekazywanie mocy

Sprawne przekazywanie mocy

Skorzystaj z całkowitej niezawodności i niskiego zużycia paliwa naszego silnika JD14 o pojemności 13,6 l, podczas gdy przekładnia e18 pozwoli Ci efektywnie gospodarować jego ogromną rezerwą mocy i momentem obrotowym sięgającym 2954 Nm .

Kabina serii 9 — Twoje ulubione miejsce

Kabina serii 9 — Twoje ulubione miejsce

Korzystaj z wyjątkowo komfortowej kabiny z wyświetlaczem G5PlusCommandCenter™ i licznymi funkcjami, takimi jak radio z cyfrowym ekranem dotykowym 6,5” ze zintegrowanym Apple CarPlay i Android Auto, system audio 6.1 i 4-punktowe zawieszenie kabiny.

Wyższy poziom automatyzacji

Wyższy poziom automatyzacji

Uzyskaj bezprecedensową wydajność dzięki naszemu oferowanemu w standardzie systemowi AutoTrac, zmiennemu dawkowaniu, sterowaniu sekcjami i zaawansowanym licencjom, takim jak AutoTrac™ Turn Automation, AutoTrac™ Implement Guidance Passive, AutoPath™ MachineSync i In-Field Data Sharing.