Dołącz do John Deere

Poznaj nas lepiej i dołącz do John Deere

Poszukujesz firmy, z którą możesz związać się na długie lata? Przedsiębiorstwa, które rzeczywiście rozwija swoich pracowników? Miejsca, które polubisz i gdzie praca to nie tylko droga do bezpieczeństwa finansowego? Usiądź zatem wygodnie, zaparz ulubioną herbatę i zajrzyj do John Deere

Czym się zajmujemy


John Deere bezsprzecznie kojarzy się z legendarnymi maszynami rolniczymi – nic dziwnego, jesteśmy ich największym producentem na świecie. Warto wiedzieć, że ciągniki rolnicze i kombajny to nie wszystko. Produkujemy też maszyny dla leśnictwa, budownictwa i do pielęgnacji terenów zieleni. W Polsce od niedawna działamy też w obszarze SSC. Nasze Business Service Center obsługuje wewnętrznych klientów firmy John Deere z różnych stron świata.

Lubimy spędzać ze sobą czas

Lubimy spędzać ze sobą czas...

... na wyjazdach integracyjnych, piknikach rodzinnych, warsztatach kulinarnych czy innych rozrywkach: lejemy czekoladę (tak, czekoladę) w Andrzejki, z okazji świąt każdy przygotowywał i ręcznie ozdabiał bombkę dla kolegi czy koleżanki z firmy. Luty to tradycyjnie czas pączków, a w listopadzie nie może zabraknąć rogali Świętomarcińskich. To tylko wierzchołek góry lodowej, dzieje się u nas dużo dużo więcej. Chętnie wpieramy działania charytatywne - "Pierwszy Dzwonek" i "Szlachetną Paczkę", bierzemy udział w akcjach krwiodawczych. Są też działania zupełnie spontaniczne, które inicjują nasi pracownicy, jak chociażby zbieranie karmy dla czworonogów z poznańskiego schroniska.