Seria 300M

INTELIGENTNY KOMPAKT

Opryskiwacze samojezdne serii 300M są wprawdzie małe, ale wyposażone w zaawansowane technologie rolnictwa inteligentnego. Niewielkie wymiary są idealne dla gospodarstw z wąskimi drogami dojazdowymi, a w pełni zintegrowana technologia rolnictwa precyzyjnego John Deere z zaawansowanymi systemami sterowania opryskiem zapewnia wysoką jakość ochrony roślin.

 

Niewielkie ugniatanie gleby

Niewielkie ugniatanie gleby

Lekka konstrukcja i rozkład masy 50:50 minimalizują ugniatanie gleby. Możesz pracować nawet w trudniejszych warunkach glebowych, co wydłuża okno opryskowe.

Oprysk precyzyjny

Oprysk precyzyjny

Bezpośrednie sterowanie dawką w systemie PowrSpray™ eliminuje niedostateczne i nadmierne dawkowanie, a w zastosowaniach ze zmiennym dawkowaniem regulacja jest praktycznie natychmiastowa. W połączeniu z TerrainCommandPro i sterowaniem pojedynczymi dyszami ogólna dokładność jest naprawdę wyjątkowa.

Szybkie rozpoczęcie / szybkie zakończenie

Szybkie rozpoczęcie / szybkie zakończenie

Szybkie rozpoczęcie pracy jest możliwe dzięki szybkiemu napełnianiu zbiornika z wydajnością 600 l/min i wcześniejszemu zaplanowaniu pracy w John Deere Operations Center™. Zakończenie też jest szybkie dzięki przyciskowi automatycznego płukania i prędkości jazdy 50 km/h*

Wygoda Premium

Wygoda Premium

Szeroka i przestronna kabina z doskonałą widocznością na końce belki opryskowej, wyposażona w system filtracji CAT 4, bardzo wygodne siedzisko i najnowszy wyświetlacz uniwersalny G5Plus.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

Dowiedz się, w jaki sposób John Deere Operations Center™ pomaga zawczasu skonfigurować zadanie, zarządzać opryskiwaczem z dowolnego urządzenia i analizować wyniki w celu usprawnienia podejmowania decyzji.

John Deere Connected Support™

John Deere Connected Support™

Dowiedz się, jak dealer może korzystać z systemu JDLink™ Connectivity, aby zapewnić szereg usług zdalnego monitorowania, które poprawią wydajność oprysków.