Odbiornik StarFire 6000Rozwiązania Rolnictwa Precyzyjnego

  • SF1, GLONASS i moduł kompensacji terenu (TCM) w wersji podstawowej
  • Potrójna dokładność StarFire
  • Powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie
  • RTK Extend – 14 dni
Drukuj
PLACEHOLDER ALT TEXT

Poprowadź swój biznes do sukcesu

Pierwszy krok do rozwiązań rolnictwa precyzyjnego John Deere zaczyna się od odbiornika StarFire 6000. Do jego zalet należy nowy dynamiczny wygląd, wyposażenie w urządzenie chroniące przed kradzieżą, łatwość konserwacji i, co najważniejsze, rozszerzony zakres sygnału. Umożliwia to szybsze przygotowanie do pracy na polu oraz zapewnia większą dokładność i jeszcze lepszą stabilność sygnału.  

Odbiornik StarFire 6000 śledzi sygnał korekcyjny z aż 3 satelitów jednocześnie, dzięki czemu oferuje najlepszy sygnał korekcyjny i 3 razy większe pokrycie w porównaniu z sygnałem odbiorników poprzednich generacji. Odbiornik zawsze aktywnie wybiera najlepszy sygnał i w razie zmiany warunków przełącza się o 80% szybciej na satelitę geostacjonarnego z najlepszym sygnałem.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Powtarzalność w sezonie

Przesunięcia linii prowadzenia należą do przeszłości. Sygnał SF3 dodatkowo zapewnia powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie. W ten sposób możesz wykonywać przejazdy w trakcie sezonu wegetacyjnego zawsze po tych samych liniach prowadzenia. Dzięki temu nawóz zostaje umieszczony dokładnie w tych samych miejscach, gdzie wcześniej dokonałeś siewu, bez ryzyka przesunięcia linii lub konieczności ponownego mapowania granic.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Jeszcze lepszy sygnał SF1

Najlepszy sygnał w wersji podstawowej modelu jest od dziś jeszcze lepszy. Dokładność wyznaczania pozycji między przejazdami wzrosła z +/- 23 cm do +/- 15 cm. Bez dodatkowych opłat, w komplecie z GLONASS.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Zupełnie nowy poziom: sygnał SF3

Nowy sygnał SF3 przekłada się na niesamowitą dokładność wyznaczania położenia między przejazdami — aż +/- 3 cm, z powtarzalnością w okresie 9 miesięcy. Czas pobierania jest nawet 4 razy krótszy niż w przypadku sygnału SF2. Od teraz będziesz mógł skupić się bardziej na pracy w polu, zamiast czekać na sygnał nawrotu lub ryzykować gorszą jakość ustalania pozycji.