Odbiornik StarFire 6000Rozwiązania dla rolnictwa precyzyjnego (AMS)

  • SF1, GLONASS i moduł kompensacji terenu (TCM) w wersji podstawowej
  • Potrójna dokładność StarFire
  • Powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie
  • RTK Extend – 14 dni
Drukuj

Poprowadź swój biznes do sukcesu

Pierwszy krok do rozwiązań rolnictwa precyzyjnego John Deere zaczyna się od odbiornika StarFire 6000. Do jego zalet należy nowy dynamiczny wygląd, wyposażenie w urządzenie chroniące przed kradzieżą, łatwość konserwacji i, co najważniejsze, rozszerzony zakres sygnału. Umożliwia to szybsze przygotowanie do pracy na polu oraz zapewnia większą dokładność i jeszcze lepszą stabilność sygnału.  

Odbiornik StarFire 6000 śledzi sygnał korekcyjny z aż 3 satelitów jednocześnie, dzięki czemu oferuje najlepszy sygnał korekcyjny i 3 razy większe pokrycie w porównaniu z sygnałem odbiorników poprzednich generacji. Odbiornik zawsze aktywnie wybiera najlepszy sygnał i w razie zmiany warunków przełącza się o 80% szybciej na satelitę geostacjonarnego z najlepszym sygnałem.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Powtarzalność w sezonie

Przesunięcia linii prowadzenia należą do przeszłości. Sygnał SF3 dodatkowo zapewnia powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie. W ten sposób możesz wykonywać przejazdy w trakcie sezonu wegetacyjnego zawsze po tych samych liniach prowadzenia. Dzięki temu nawóz zostaje umieszczony dokładnie w tych samych miejscach, gdzie wcześniej dokonałeś siewu, bez ryzyka przesunięcia linii lub konieczności ponownego mapowania granic.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Jeszcze lepszy sygnał SF1

Najlepszy sygnał w wersji podstawowej modelu jest od dziś jeszcze lepszy. Dokładność wyznaczania pozycji między przejazdami wzrosła z +/- 23 cm do +/- 15 cm. Bez dodatkowych opłat, w komplecie z GLONASS.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Zupełnie nowy poziom: sygnał SF3

Nowy sygnał SF3 przekłada się na niesamowitą dokładność wyznaczania położenia między przejazdami — aż +/- 3 cm, z powtarzalnością w okresie 9 miesięcy. Czas pobierania jest nawet 4 razy krótszy niż w przypadku sygnału SF2. Od teraz będziesz mógł skupić się bardziej na pracy w polu, zamiast czekać na sygnał nawrotu lub ryzykować gorszą jakość ustalania pozycji.