Odbiornik StarFire i sygnałyTechnologia rolnictwa precyzyjnego

  • SF1, GLONASS i moduł kompensacji terenu (TCM) w wersji podstawowej
  • Potrójna dokładność StarFire
  • Powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie
  • RTK Extend – 14 dni

Poprowadź swój biznes do sukcesu

Przygodę z rolnictwem precyzyjnym warto rozpocząć od nowego odbiornika StarFire 6000 lub zintegrowanej wersji, dostępnej jako wyposażenie opcjonalne w naszych nowych ciągnikach 7R i 8R w roku modelowym 2020. Jego zalety to nowy dynamiczny wygląd, wyposażenie w urządzenie chroniące przed kradzieżą, łatwość konserwacji i, co najważniejsze, rozszerzony zakres sygnału. Umożliwia to szybsze przygotowanie do pracy na polu oraz zapewnia większą dokładność i jeszcze lepszą stabilność sygnału.

Odbiornik StarFire 6000 śledzi sygnał korekcyjny z aż 3 satelitów jednocześnie, oferując najlepszy sygnał i 3 razy większe pokrycie w porównaniu z sygnałem odbiorników poprzednich generacji. Odbiornik aktywnie wybiera najlepszy sygnał i w razie zmiany warunków przełącza się o 80% szybciej na satelitę geostacjonarnego z najlepszym sygnałem.

Powtarzalność w sezonie

Powtarzalność w sezonie

Przesunięcia linii prowadzenia należą do przeszłości. Sygnał SF3 dodatkowo zapewnia powtarzalność przez 9 miesięcy w sezonie. W ten sposób możesz wykonywać przejazdy w trakcie sezonu wegetacyjnego zawsze po tych samych liniach prowadzenia. Dzięki temu nawóz zostaje umieszczony dokładnie w tych samych miejscach, gdzie wcześniej dokonałeś siewu, bez ryzyka przesunięcia linii lub konieczności ponownego mapowania granic.

Sygnał SF3

Sygnał SF3

Sygnał SF3 przekłada się na niesamowitą dokładność wyznaczania położenia między przejazdami — aż +/- 3 cm, z powtarzalnością w okresie 9 miesięcy. Czas pobierania jest nawet 4 razy krótszy niż w przypadku sygnału SF2. Od teraz będziesz mógł skupić się bardziej na pracy w polu, zamiast czekać na sygnał nawrotu lub ryzykować gorszą jakość ustalania pozycji.

Zabezpieczający kod PIN

Zabezpieczający kod PIN

Od roku 2019 oferujemy opcję kodu PIN z 2 zróżnicowanymi poziomami dostępu. W przypadku zagubienia kodu PIN możliwe jest ograniczone czasowo korzystanie ze sprzętu. Platforma StellarSupport umożliwia bezpieczne i łatwe samodzielne zarządzanie kodem PIN.