• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / / Edukacja

Edukacja

Pomagamy tworzyć lepszą przyszłość

Edukacja i szkolenia … to klucz do przyszłych sukcesów naszej firmy, pracowników, klientów i całego naszego świata. Dlatego firma John Deere szczyci się wspieraniem programów edukacyjnych. Współpracujemy z uznanymi szkołami wyższymi. Wspieramy również wybrane organizacje typu non-profit i wydarzenia, odpowiadające naszym najważniejszym wartościom, kierunkom rozwoju i celom. Wszystkie te działania mają na celu stworzenie możliwości kształcenia się następnym generacjom liderów, wynalazców i wykwalifikowanych pracowników.

Wsparcie na rzecz edukacji

Firma John Deere zapewnia stypendia oraz wspiera kluczowe programy i programy rozwoju wybranych wydziałów na ponad 40 uczelniach wyższych, zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych. Przede wszystkim koncentrujemy się na naukach ścisłych, technologiach, inżynierii, matematyce i naukach biznesowych.


Prowadzimy także działania na rzecz edukacji w innych miejscach świata. Na przykład w Niemczech firma John Deere wspiera program stażów, podczas którego młodzi rolnicy z Rosji mogą zaznajomić się z nowoczesnymi technologiami. Pomagamy przy organizacji corocznego zgromadzenia młodych naukowców z całego świata, którzy spotykają się w celu omawiania swoich prac magisterskich lub doktorskich, dotyczących zagadnień związanych ze studiami w Stanach Zjednoczonych.

Wsparcie organizacji typu non-profit

National FFA
Znana wcześniej pod nazwą Future Farmers of America, FFA jest krajową organizacją młodych ludzi, zrzeszającą ponad 500 000 uczących się członków. FFA przygotowuje swoich członków do bycia liderami i rozwoju kariery zawodowej w dziedzinach takich jak nauki ścisłe, biznes i technologie związane z rolnictwem. Firma John Deere jest jednym z największych sponsorów National FFA, a zarazem jednym ze sponsorów najdłużej wspierających tę organizację. Współpraca trwa już od ponad 60 lat.

 

Junior Achievement
Firma John Deere od wielu lat aktywnie wspomaga organizację Junior Achievement (JA). Organizacja JA prowadzi różnorodne programy przygotowujące studentów do rozpoczęcia pracy zawodowej oraz uczące przedsiębiorczości i podstaw edukacji finansowej. Wspieramy programy prowadzone w miejscach, w których znajdują się nasze duże jednostki biznesowe i gdzie mieszka wielu naszych pracowników. Poza granicami Stanów Zjednoczonych firma John Deere jest od 2007 roku głównym sponsorem programu Junior Achievement AgroMESE Challenge w Argentynie.

 

MANRRS
MANRRS to skrót od nazwy Minorities in Agriculture, Natural Resources and Related Sciences. Organizacja ta promuje agrokulturę, nauki o zasobach naturalnych i powiązane gałęzie nauk wśród mniejszości etnicznych. Firma John Deere jest doradcą korporacyjnym organizacji MANRRS oraz głównym sponsorem corocznej krajowej konferencji MANRRS National Conference.

 

SkillsUSA
SkillsUSA to organizacja zrzeszająca na zasadach partnerskich studentów, nauczycieli oraz firmy. Jej celem jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych. Studenci mogą poszerzyć zakres swojej edukacji o szkolenia z dziedzin takich jak bycie liderem, tworzenie zespołów, umiejętności obywatelskie i kształtowanie charakteru.

Firma John Deere jest ogólnokrajowym sponsorem tego programu.