• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W firmie John Deere przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, naszych dealerów, naszych klientów i wszystkich osób z nimi związanych. Firma John Deere przeciera nowe szlaki w dziedzinie bezpieczeństwa produktów, a także szkoleń z zakresu bezpieczeństwa. Wyznaczamy nowe standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy, a nawet zachęcamy pracowników do dbania o zdrowie i dobre samopoczucie również poza zakładem pracy. Każdy odpowiada za bezpieczeństwo. My tylko ułatwiamy ludziom zrobienie tego, co do nich należy.

Dbałość o bezpieczeństwo produktów

Przywiązywanie wagi do szczegółów. To od tego zaczyna się proces tworzenia bezpiecznego produktu. Podczas udoskonalania i rozwoju produktów w każdym zakładzie specjalne zespoły oraz wybrani inżynierowie dbają o zagadnienia związane z bezpieczeństwem. Ale zarządzanie ryzykiem to praca zespołowa. Każda osoba obsługująca maszynę lub znajdująca się w jej pobliżu należy do tego zespołu.

Dowiedz się, jak firma John Deere — z Twoją pomocą — dba o zachowanie bezpieczeństwa produktów.

Dbałość o bezpieczeństwo pracowników

Firma John Deere dba o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ogromne zaangażowanie skutkuje regularnymi nagrodami i wyróżnieniami dla firmy John Deere, która jest liderem w tej sferze aktywności. Ale nie ograniczamy się wyłącznie do miejsca pracy.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie w miejscu pracy.

O firmie John Deere

Firma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian; zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Pracownicy firmy John Deere koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią; rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi. W firmie John Deere nigdy nie zapomniano o najważniejszych wartościach uznawanych przez założyciela firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności.

Dowiedz się więcej